Mustafa Topaloğlu Katıldığı Programda Bülent Ersoy İle Alakalı Şok Sözler Sarfetti: “Bir bayandan daha bayanım dediği zaman…”

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Mustafa Topaloğlu Katıldığı Programda Bülent Ersoy İle Alakalı Şok Sözler Sarfetti: “Bir bayandan daha bayanım dediği zaman…”

CNN Türk kanalında yayınlanan “Sorgu Sual” programının geçtiğimiz haftalardaki konuğu Mustafa Topaloğlu’ydu. Mustafa Bey’den ne itiraflar geldi ne itiraflar! Bakalım yılların türkücüsü neler söylemiş…

Sorgu Sual Programı

Sorgu Sual Programı, Melis Özcan ve Merve Şahin’in sunduğu CNN Türk’te yayınlanan bir program. Program boyunca Melis ve Merve; hiç duyulmayanları ortaya çıkarıyor, bilinmeyenleri herkese bildiriyor! Şimdiye kadar tanıdığımız ya da tanıdığımızı sandığımız ünlülere cesur sorular sormaya da çekinmiyor. Olay bir program yani!

Konuk Mustafa Topaloğlu

Kasım ayının son haftalarında Sorgu Sual programının konuğu Mustafa Topaloğlu’ydu. Kurbanı mı desek acaba? Melis ve Merve ona öyle sorular sordu ki şarkıcı cevap verirken adeta yerinde kıvrandı!

Öncelikle yıllardan beri Mustafa Bey’e yöneltilen “uzaylı türkücü” lakabına değindiler. Merve, “Uzaylı türkücü lakabına kadar çok fazla başarı yakalayamadınız ama yıl oldu 2020. Bu uzaylı lakabı sıkmadı mı?” diye cesur bir soru yöneltti Mustafa Topaloğlu’na.

Mustafa Topaloğlu ise “başarı yakalayamadınız” cümlesine takıldı. “Ben başarı yakaladım. 20 albüm yapmışım, 20 albümde 25 şarkı var. Teker teker saysam zamanınızı alır!” diyerek net bir şekilde tepkisini koydu ünlü türkücü.

Uzaylı kelimesine gelince Mustafa Topaloğlu bu kelime için, “Uzaylı dünyaya lazımdı. Lazım olduğum için söyledim!” diyerek önemine vurgu yaptı.

Bülent Ersoy’a Söylediği O sözler!

Sıradaki soru ise belki de en cesuruydu. Melis, Mustafa Bey’i yıllar önce söylediği bir sözle vurmuştu. Konu bu kez kadınlardı. Mustafa Bey de kadınlarla ilgili dikkat çeken sözler söyledi.

“Yıllar önce Bülent Ersoy için ben ona Bülent Hanım değil Bülent Bey derim dediniz. Kadınlığı tanımlamak size mi kaldı?” sorusu geldi.

Cevabı herkes merakla bekledi. Mustafa Topaloğlu ise, “O bir kadından daha kadınım dedi. Ben de burada bayanlara yapılan bir saygısızlık hissettim. Bayanlar bizim annemiz hepsine saygımız var. Ama o bir bayandan daha bayanım dediği zaman orada dur! değilsin çünkü…” cümleleriyle Bülent Ersoy’a olan tepkisini adeta yeniden kustu.

Kadınlar bizi doğuran varlıklar onlara nasıl saygımız olmaz demek istiyordu. Ama söylemek istediklerini tam olarak ifade edebildi mi derseniz, tartışılır.

Bülent Hanım’ın “kadından daha kadınım” sözlerine bayağı takılmış anlaşılan ünlü türkücü. Acaba Bülent Hanım’ın buna tepkisi nasıl olurdu?

Sunucuların daha önceki “Bazen sizi anlayamıyoruz neden?” sorusuna “Anlamak isterseniz anlarsınız.” cevabını vermişti. Ah Mustafa Bey, demek ki karşılıklı olarak anlaşamadınız da çaktırmadınız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz