Hande Erçel Cesur Pozlarıyla Twitter’da Trend Olmayı Başardı! Onu Hiç Böyle Görmedik!

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Hande Erçel Cesur Pozlarıyla Twitter’da Trend Olmayı Başardı! Onu Hiç Böyle Görmedik!

Sen Çal Kapımı dizisinde başrol olarak rol alan Hande Erçel, güzelliğiyle herkesi büyüledi. Intagram hesabında paylaştığı bazı fotoğraflar Twitter’da TT oldu. Bakalım Hande’yle ilgili daha ne ayrıntılar var…

Kerem’in Pozları

Hande Erçel’in aynı dizide rol aldığı arkadaşı Kerem Bürsin’le sık sık bir araya geldiğini ve birlikte eğlenceli vakit geçirdiklerini biliyoruz. Hatta bir dönem aşk yaşadıkları iddia edilmişti. Ancak ikili “Biz sadece işimizi yapıyoruz” diyerek konuya açıklık getirmişti.

Şimdi bu dedikoduları bırakalım da ikili bu kez neler yapıyor ona bakalım! Kerem Bürsin kendi Instagram hesabından dün bir post paylaştı. Fotoğrafta oldukça yakışıklı çıkan Kerem, fotoğrafın Hande tarafından çekildiğini belli eden bir not da bıraktı. “by: @handemiyy” diyerek Hande Erçel’i de posta etiketledi.

Eski kovboy filmlerinden çıkmış gibisiniz Kerem Bey, bu ne tarz! İrem Helvacıoğlu’ndan gelen “kalpli gözlü emojili” yorum da gözümüzden kaçmadı!

Kerem Bürsin’in Hande Shopu!

İkili geçenlerde Instagram’da açtıkları bir canlı yayında birlikteydi. Orada da sohbeti geçmişti. İkilinin ve tabii dizinin takipçileri Hande’nin fotoğraflarına Kerem’in yüzünü koyarak shop yapıyormuş meğer.

Hande ve Kerem de buna oldukça gülmüş ve üzerine sohbet etmişti. Bayağı hoşlarına gitmiş belli ki…

Birkaç gün önce Hande Erçel’in Instagram’da paylaştığı bu posta yine dün yine shop yapılmıştı. Hande de bir storyle shoplu fotoğrafı paylaştı. O nasıl paylaşmak! Storye öyle bir random ekledi ki kahkahaları kulaklarımızda çınladı resmen!

Kerem Bürsin de cevap olarak “bezmiş adam emojisi” koydu. “Ama yine de kim yaptıysa eline sağlık, bayağı başarılı.” diye eklerken kendince dram yapıyordu. Biz de görsellere bir hayli güldük yani, doğruya doğru…

Hande’yi TT Yapan Efsane Pozlar

Hande Kerem ikilisi son günlerde aralarında böyle eğlenirken Hande’den bugün bir haber geldi. Güzel oyuncumuz “MAG” dergisinin kapak yüzü oldu. Bunu önce bir Intagram storysiyle hayranlarına duyurdu.

Sonra da dergi için çekilen o efsane posları post olarak paylaştı. Hande Erçel’i hiç böyle görmemiştiniz değil mi?

Hande’nin hayranları da bu pozlara hem şaşırmış hem de beğenmiş olacak ki Twitter’da paylaşımları hemen “trend topic” yaptılar. Hande Erçel Twitter’da şu an ilk sırada yer alıyor.

Hande’yi retweetleyenlerin arasında yabancı hayranları da vardı. Onlar da “I love this”, “My favorite woman” gibi ifadelerle Hande’yi sevdiklerini gösterdiler.

Dergide de Hande için “büyüleyici, çekici, cesur” ifadeleri kullanmaktan çekinmedi onun büyüleyici güzelliğine hitaben…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz