Gider Ayak Yapacağını Yaptı! Son Yaz’ın Canan’ı Funda Eryiğit Rol Arkadaşını İfşa Etti

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Gider Ayak Yapacağını Yaptı! Son Yaz’ın Canan’ı Funda Eryiğit Rol Arkadaşını İfşa Etti

Son Yaz’ın sevilen karakteri Canan’a hayat veren Funda Eryiğit’in dizinin yeni sezonunda olmayacağı gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun gider ayak yaptığı ifşa ise dizinin hayranlarını çok şaşırttı.

son yaz-funda eryiğit

Fox Tv’nin fenomen dizilerinden Son Yaz başladığı ilk günden beri bu sezonun en ilgi çekici projelerinden biri oldu. Reyting listelerinde başarılı bir performans sergileyen popüler dizi, çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile tüm Türkiye’yi adeta ekranlara kilitliyor. Son Yaz’ın başrollerinde ise Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel gibi isimler var.

son yaz-funda eryiğit

Geçtiğimiz günlerde fenomen dizinin hayranlarını çok üzecek bir haber gelmişti. Son Yaz’ın güzel ve duygusal Canan Kara’sını canlandıran Funda Eryiğit’in diziye veda edileceği haberleri magazin gündemi oldukça meşgul etmişti. Sezon finali ardından diziden ayrılacak olan Funda Eryiğit ise diziden ayrılmadan öyle bir şey yaptı ki herkes çok şaşırdı.

Partnerini Böyle Rezil Etti

son yaz-funda eryiğit

Bildiğiniz gibi Son Yaz ekibi sette oldukça eğleniyor. Dizinin başrollerinden Funda Eryiğit ise oyuncu arkadaşlarıyla beraber sık sık fotoğraflar paylaşıyor. Adeta aralarından su sızmayan Son Yaz ekibinden dikkat çeken bir paylaşım geldi. Funda Eryiğit dizideki rol arkadaşı Ali Atay’ın uyuyan hallerini Instagram hikayesinde paylaştı. O eğlenceli görüntüler ise Son Yaz hayranlarını kahkahaya boğdu.

son yaz-funda eryiğit

Bir Başkadır’daki Performansıyla Büyülemişti

son yaz-funda eryiğit

Türkiye’nin en yetenekli oyuncularından biri olan 1984 doğumlu Funda Eryiğit, ilk olarak Canım Ailem, Karadayı, Gecenin Kraliçesi gibi dizilerde büyük bir çıkış yapmıştı. Ardından Poyraz Karayel, Kara Yazı, Can Kırıkları, Hakan: Muhafız gibi dizilerde başarılı bir performans sergileyen güzel oyuncu özellikle Netflix’in fenomen dizisi Bir Başkadır ile izleyenleri büyülemişti. Son Yaz’da fırtınalar estiren ünlü ismin yeni projesi ne olacak merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz