2021’in İlk Aşkından Müjde! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşkından İlk Kare Geldi

Aleyna

Haberler

8 Ocak 2021

2021’in İlk Aşkından Müjde! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşkından İlk Kare Geldi

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, adım adım aşka giderken magazin gündemine de takılmıştı. Önce ilk görüntülenmeler başladı. Ardından dedikodular yayıldı. İlk hamleyi yapan ise Oğuzhan Koç oldu. Ünlü şarkıcı aşklarını itiraf etti. İkinci hamleyi ise, Demet Özdemir yaptı. Demet, Oğuzhan aşkının ilk fotoğrafı geldi!

Mekan Çıkışı Görüntülendiler

Üzerine çok konuşuldu, çok dedikodu yapıldı. Nitekim bu dedikodular yalan değildi. İkili bir mekan çıkışı ilk kez görüntülendiğinde aşk yakıştırmaları yapılmıştı. Ancak Demet, Oğuzhan ikilisinden bir hamle gelmedi.

Evlerini Yakınlaştırdılar

Geçtiğimiz günlerde ise Oğuzhan Koç’un evini Bebek’ten Levent’ taşımıştı. Bu durum magazin gündemine Demet Özdemir’e yakın olmak için şeklinde yansıdı. Bu iddia da bir hayli konuşuldu.

Otelde Görüntülendiler

Yılbaşında 3 gün sokağa çıkma kısıtlamasının olması Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’a yaramıştı. Magazin muhabiri Akif Yaman’ın özel haberine göre İkili Çeşme’de bir otele görüntülenmişti. Bu haber yine çok konuşuldu.

Akif Yaman, “Aşk doğru. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç birlikteler. Yakında Fotoğraflarını göreceksiniz.” şeklinde bir story paylaştı.

İlk Hamle Oğuzhan Koç’tan Geldi

Herkes aşk iddialarına yalanlama gelir diye bekledi ama durum pek de öyle olmadı. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çiftinin aşklarını yalanlamaya pek niyeti yoktu. Çift şimdiye kadar aşklarını kaçak göçek yaşamıştı. Artık itiraf etme zamanı gelmişti! Bütün bu iddialar, dedikodulardan sonra Oğuzhan Koç’tan ilk hamle geldi.

Oğuzhan Koç, “Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet’le güzel bir sürecin arifesindeyiz.” notunu düştüğü bir story paylaştı. Hayranlar bu haberi duyunca havalara uçtu!

Buluşma Taktiği geliştirdiler!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in aşklarını kaçak göçek yaşadığını söylemiştik. Öyle ki çift buluşmak için taktik de geliştirmişti. Oğuzhan Koç’un Arnavutköy’de kiraladığı bir stüdyo var. Bu stüdyoda şarkıları için uzun uzun çalışıyor.

Cadde’nin haberine göre; çalışmalarından arta kalan zamanı da bu stüdyoda sevgilisi Demet Özdemir ile birlikte geçiriyormuş. Buluştukları stüdyo ise aşağıda.

Sözün Bittiği Nokta: İlk Fotoğraf Geldi!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir hayranlarına müjde! 2021 yılının ilk çiftinden ilk kare geldi. Demet Özdemir az önce Oğuzhan Koç’la birlikte olduğu bir fotoğrafı story olarak paylaştı. Storye kalp koymayı da ihmal etmedi.

Böylece ikinci hamle de Demet Özdemir’den gelmiş oldu. Ünlü oyuncu ve başarılı şarkıcıya biz de mutluluklar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz