Eda Ece’den Halit Can’a Hayat Veren Minik Rol Arkadaşı Kuzey’le “Baby Shark” Şarkılı Story Geldi: “Kalbim!”

Seda Ergin

FOX

8 Ocak 2021

Eda Ece’den Halit Can’a Hayat Veren Minik Rol Arkadaşı Kuzey’le “Baby Shark” Şarkılı Story Geldi: “Kalbim!”

Yasak Elma dizisinin Yıldız’ı Eda Ece, Halit Can karakterini canlandıran minik rol arkadaşı Kuzey Gezer’le birlikte story paylaştı. Dillere destan olan “Baby Shark” şarkısını storye eklemeyi ihmal etmedi!

Yasak Elma Dünya’ya Açılıyor

Eda Ece’nin üstün oyunculuk yeteneklerini sergilediği Yasak Elma dizisi dünyaya açılıyor. Dizi; Berk Oktay, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Erdal Özyağcılar gibi başarılı isimlerden oluşan dev kadrosuyla yeni bir maceraya atılıyor.

4 sezon boyunca sevilerek takip edilen Yasak elma; ilginç olaylar, absürtlükler ve mantık dışı tesadüflerle dolu. Bu haliyle de izleyicileri adeta kendine bağlıyor. Yıldız karakterinin abartılı havaları, Ender ve Şahika’nın enteresan tavırları artık dünyada da izlenecek! Yasak Elma dizisi, Meksika ve Panama’da da yayınlanacak. Bu ülkelerdeki izleyicilerin Yasak Elma’nın fenomen karakterleri hakkında ne düşüneceğini çok merak ediyoruz!

Eda Ece’nin Çocuk Sevgisi

Bildiğiniz gibi, Eda Ece 3 erkek teyzesi. Başarılı oyuncu yeğenleri sayesinde çocuklarla bir hayli içli dışlı. Ama onun çocuk sevgisini de biliyoruz. O nedenle bu içli dışlı olma hali ona çok yakışıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Eda Ece ve yeğeni Ali, Ali’nin Youtube kanalında bir video çekmişti. Minik bir soru cevap turu yapan ikili bir hayli sevimli görünüyordu.

Yasak Elma Setinden Minik Kuzey’le Baby Shark Storysi

Eda Ece bugün sette olduğunu minik rol arkadaşı Kuzey Gezer’le paylaştığı storysiyle bildirdi. Yıldız rolüne bürünmeye hazırlanan Eda Ece, kucağına aldığı Kuzey’yi paylaştı.

Yasak Elma setinin minik oyuncusu Kuzey, Yıldız’ın oğlu Halit Can’a hayat veriyor. Eda Ece, Kuzey’i de Halit Can’ı da öyle çok seviyor ki her fırsatta paylaştığı postlarda ve storylerinde minik oyuncuyu görüyoruz.

Eda Ece, “Kalbiim!” notunu düştüğü bu storye bir de dillere pelesenk olan “Baby Shark” şarkısını eklemiş. İkili bu halleriyle çok sevimli görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz