25 Bin TL’lik Mesaj! Hercai’nin Yıldızı Ebru Şahin Gelinlik Giydiği Fotoğrafı Sevgilisi Cedi Osman’a Göndermiş

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

25 Bin TL’lik Mesaj! Hercai’nin Yıldızı Ebru Şahin Gelinlik Giydiği Fotoğrafı Sevgilisi Cedi Osman’a Göndermiş

Hercai’nin güzel başrolü Ebru Şahin ve NBA’nın başarılı oyuncusu Cedi Osman aşkı tam gazla devam ediyor. Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde Hercai dizisindeki rolü gereği gelinlik giydi. Gelinliği çok beğenen Ebru Şahin, iddialara göre gelinlikli fotoğrafını Cedi Osman’a göndermiş.

ebru şahin-cedi osman-hercai

ATV’nin sevilen dizisi Hercai ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün paylaştığı fenomen dizinin hayran kitlesi her dakika büyümeye devam ediyor.

ebru şahin-cedi osman-hercai

İmkansız bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizinin geçmiş bölümlerinde Ebru Şahin, dizi için gelin oldu. Daha önce İstanbullu Gelin dizisinde de gelinlik giyen ünlü oyuncunun kusursuz güzelliği sosyal medyada adeta olay oldu.

“Tam Benlik”

Güzel oyuncu Ebru Şahin, Hercai dizisi için tam 25 bin TL’lik bir gelinlik giydi. Raşit Bağzıbağlı imzalı olan gelinlik, Ebru Şahin için özel tasarlandı. Tasarımı tam bir hafta süren gelinliği güzel oyuncu çok beğendi.

ebru şahin-cedi osman-hercai

Gelinliği giyince “Tam Benlik” diyen güzel oyuncu gelinlikli fotoğrafını çekmeyi ihmal etmedi. Gelinlikle adeta prenseslere benzeyen ünlü oyuncu. iddiaya göre gelinlikli fotoğrafını basketbolcu sevgilisi Cedi Osman ile paylaştı.

ABD’den Mardin’e Uzanan Bir Aşk Öyküsü

Ebru Şahin ve Cedi Osman aşkı geçtiğimiz yaza damga vurmuştu. Çeşme’de bir arkadaş ortamında tanışan güzel çiftimiz, kısa sürede ilişkiye başlamıştı. Yazı birlikte geçiren ünlü çift, her fırsatta aşklarını paylaşmaktan çekinmiyor.

ebru şahin-cedi osman-hercai

Sonbahar gelince çiftimiz işlerinde dolayı ayrılmak zorunda kaldı tabii. Cedi Osman ABD’ye geri döndü, Ebru Şahin ise Hercai dizisi için Mardin’e gitti. Mesafelere aldırmayan güzel çiftimizin ilişkisi tam gaz devam ediyor.

ebru şahin-cedi osman-hercai

Yavaş yavaş ailelerle de tanışan güzel çiftimiz için bizce evlilik çok da uzak değil. Ebru Şahin ve Cedi Osman’a mutluluklar diliyor, nasıl mutlularsa öyle yaşamalarını diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz