Netflix Türkiye Çalışıyor: Meryem Uzerli’nin Yeni Filmi “Kovan” ve Gonca Vuslateri’li “Sıcak Kafa” Geliyor!

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

Netflix Türkiye Çalışıyor: Meryem Uzerli’nin Yeni Filmi “Kovan” ve Gonca Vuslateri’li “Sıcak Kafa” Geliyor!

Netflix Türkiye, bizlere yeni içerikler sunmak için çalışmalarının hızını arttırdı. Zaten Netflix’in Türkiye’ye yaptığı son zamdan sonra yeni projeler gelmezse kullancılar isyan bayrağını çeker! Pardon, zam değil fiyat güncellemesi! Netflix’in yeni fiyat güncellemesinden sonra, sosyal medya birbirine girmiş ve birçok kişi aboneliğini iptal edeceğini iddia etmişti.

Netflix

Fakat bu eleştirilere Gülben Ergen style cevap veren Netflix “Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” edasıyla Türkiye için güncel abone sayısını açıklayarak hem iptallerin yaşanmadığını hem de vazgeçilmez olduğunu dosta düşmana kanıtladı!

Netflix

Tabii fiyat güncellemesinden sonra eleştirilerin dozunu azaltmak isteyen Netflix; yayınlanacak ve çekimlerine başlanacak yeni projelerin haberini vermeyi de ihmal etmiyor. Bu biraz “Para alıyor ama en azından çalışıyor!” gibi bir avuntu bizim için, keza aylık 20 TL alıp; Youtube içeriklerini izleyebildiğimiz bir yer varken; en azından Netflix’in aldığı parayı hak ettiğini de görmüş oluyoruz.

9kereleyla

Netflix bu yılın başında, 20’den fazla Türk yapımını bünyesine ekleyeceğini söyleyerek; Türkiye pazarının önemini vurgulamıştı. 2021’le birlikte söylediğinin arkasında duran Netflix; yeni yılın ilk günlerinden itibaren özellikle Türk filmlerini arşivine eklemeye devam ediyor.

Meryem Uzerli’den Yeni Film: Kovan!

Yeni gelecek yapımlardan biri de güzel oyuncu Meryem Uzerli’nin başrolünde olduğu “Kovan” filmi, Kovan’ın fragmanını kendi Instagram hesabında paylaşan güzel oyuncu; şimdiden sevenlerinden destek istemeyi de ihmal etmedi. Eylem Kaftan’ın yönettiği ilk sinema filmi olan “Kovan” bir kadının dönüşüm hikayesini anlatıyor. Doğayı odak noktasına alan Kovan filmi, çok yakında Netflix’te doğaseverle buluşacak!

Absürt Mizah ve Bilim Kurgu: Sıcak Kafa!

Afşin Kum ve Sıcak Kafa

Netflix’in yeni dizilerinden biri de “Sıcak Kafa”! TIMS&B yapım şirketinin Netflix için hazırladığı Sıcak Kafa dizisinde Gonca Vuslateri, Osman Sonant, Hazal Subaşı, Erdem Akakçe, Hakan Gerçek, Feriha Eyüboğlu ve Tilbe Saran yer alacak. Sıcak Kafa dizisi; Afşin Kum’un aynı isimli kitabından uyarlanacak ve dizisinin senaryosu da Afşin Kum’a emanet. Özellikle absürt komedi ve bilim kurgunun birleşeceği bu yapımı merakla bekliyoruz!

Netflix’in Türkiye pazarı için planladığı yeni dizi ve filmleri heyecanla bekliyoruz. Bakalım Netflix bizlere nasıl sürprizler yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz