27 Bin 730 TL’lik Kombiniyle Yine Fakir Edebiyatı Yaptı! Demet Akalın’ın Garibanlık Çilesi Bitmiyor: “Çok Ucuz!”

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

27 Bin 730 TL’lik Kombiniyle Yine Fakir Edebiyatı Yaptı! Demet Akalın’ın Garibanlık Çilesi Bitmiyor: “Çok Ucuz!”

Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından biri olan Demet Akalın, fakir edebiyatı yapmaktan asla vazgeçmiyor! Her defasında “Geçinemiyorum, Allah garibana veriyor!” gibi paylaşımlar yapan güzel şarkıcı, bir alışveriş merkezinde mağaza turu yaparken magazincilere yakalandı. 27 bin TL’lik kombiniyle salına salına gezinen Demet Akalın, kıyafetlerinin pahalı değil “çok ucuz” olduğunu söyledi. Evet, Demet Akalın linç seviyor arkadaşlar!

Demet Akalın

Önce Yerdi, Sonra da Övdü!

Her attığı adımla olay olmayı başaran Demet Akalın, yine magazin gündemine bomba gibi düştü. Magazin kraliçesi Seren Serengil’den bile daha çok olay olmayı başaran Demet Akalın, haftanın 3-4 günü gündem oluyor. Hatta güzel şarkıcı, bu hafta birden çok konuyla gündem olmayı başardı. Tebrik etmek gerekiyor Demet Akalın’ı!

Aleyna Tilki ve Demet Akalın

Bildiğiniz gibi aynı hafta içinde hem fakir edebiyatı yapan güzel şarkıcı hem de dünya starı aday adayı Aleyna Tilki için söyledikleriyle gündeme gelmeyi başardı. Önce Aleyna Tilki için “Yazık, dünya starı olacağım diyordu. Çocuk dizisinde başrol oldu. Hira bile seyretmiyor artık onun dizisini” açıklamasını yapan Demet Akalın, sonrasında ise “Ben Aleyna’yı severim. Gördüğüm yerde sarılır öperim. Çok gitmeyin onun üzerine!” diyerek; sanki Aleyna Tilki’yle polemik yaratan o değilmiş gibi bir tavır takındı. Demet Akalın’a akıl sır erdirebilen varsa tebrik etmek gerekiyor; bizler normal insanlar olarak anlayamıyoruz çünkü.

Demet Akalın

Gariban Demet’in Fakir Edebiyatı Devam Ediyor!

Ancak Demet Akalın’ın tek gündem konusu elbette Aleyna Tilki değil! Her defasında fakir edebiyatı yapmaktan geri durmayan Demet Akalın, bu sefer üzerinde 27 bin TL’lik kıyafetler varken; “Kıyafetlerim çok pahalı değil. Hepsi çok ucuz!” açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Demet Akalın

Bir alışveriş merkezinde mağaza turu yaparken Milliyet kameralarına yakalanan Demet Akalın; tatilinden, kıyafetlerine kadar her şeyin sponsorlu olduğunu iddia ederek fakir edebiyatını sürdürdü; “Kıyafetlerim çok pahalı değil, ucuz. Ayakkabılarım ve tatilimin hepsi sponsorlardan!” Kıyafetlerinin ucuz olduğunu iddia ederken bile 27 bin TL’lik kombiniyle boy gösteren Demet Akalın’a gerçekten akıl sır erdiremiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz