Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Arasında İpler Gerildi: Dostluk Resmen Bitti!

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Arasında İpler Gerildi: Dostluk Resmen Bitti!

Survivor 2020 ile hayatımıza giren yarışmacılardan Nisanur Bölükbaşı ve Cemal Can Canseven, yarışma boyunca kankitoluklarıyla birçok kişinin gönlünde taht kurmayı başardı. Fakat Cemal Can Canseven’in şampiyonluğuyla sonlanan Survivor’dan sonra eski samimiyetlerini kaybeden Cemal ve Nisa, bugün dostluklarına son noktayı koydu!

Cemal Can ve Nisa

Survivor, 2020 Yılında Altın Çağını Yaşadı!

TV8’in Survivor yarışması, bizlerin hayatına her sene onlarca farklı kişiyi dahil etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllardan beri birçok kişiyi Survivor sayesinde tanıdık! Ancak Survivor 2020 yarışmacıları kadar şanslı olan başka kaç tane yarışmacı vardır orası muamma tabii.

Cemal Can ve Nisa

2020 Survivor’ı, her sene olduğu gibi büyük bir heyecanla yayınlanmaya başlamıştı. Artık eski popülerliğini kaybeden yarışma; reytinglerde istikrarsız da olsa varlığını sürdürüyordu. Fakat bütün dünyada Koronavirüs pandemisinin patlak vermesinden sonra ülkemizde dizi çekimleri iptal edilince; Dominik’te Acun Ilıcalı’nın kiraladığı ve kimsenin girip çıkmadığı bir bölgede Survivor çekimlerine ara verilmedi! Tam aksine çekimler daha da yoğunlaştırıldı.

Survivor

Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Dostluğu Resmen Bitti!

Televizyonda yayınlanan tek program Survivor olunca, Türkiye’nin büyük bir bölümü haftanın 7 günü Survivor seyretmeye başladı. Hal böyle olunca Survivor yarışmacıları da bir hayli ilgi çekmeye ve sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine erişmeye başladı. Hatta birkaç yarışmacı, Instagram’da milyon takipçiye ulaşmayı başardı. Bu isimlerden biri de Nisa Bölükbaşı ve Cemal Can Canseven’di!

Yarışma boyunca yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ve her daim dostluklarını ön plana çıkartan ikili; yarışma sonrasında her ne olduysa aniden bağlarını kopardılar. Survivor’dan sonra yan yana göremediğimiz Nisa ve Cemal, bugün tam anlamıyla dostluklarını sonlandırdı! Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bırakan ex-kankaların arasına kimin ya da neyin girdiği ise merak konusu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz