Esra Erol’un Programında Şoke Eden Olay: 18 Yaşındaki Görme Engelli Mine Baba Dayağından Kaçıp Gizlice Evlendi!

Aleyna

ATV

24 Mart 2021

Esra Erol’un Programında Şoke Eden Olay: 18 Yaşındaki Görme Engelli Mine Baba Dayağından Kaçıp Gizlice Evlendi!

Atv’nin sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Esra Erol’da da her gün birbirinden ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Hafta içi her gün canlı yayında ekranlara gelen Esra Erol’da, hem mağdur kadınlara el uzatılıyor hem de Türkiye’de yaşanan ve üstü örtülmeye çalışılan olaylar gün yüzüne çıkıyor.

Esra Erol

Geçtiğimiz haftalarda pek çok kez “kuma” konusunun işlendiği programda, onlarca kadın Esra Erol sayesinde kendisine yeni bir hayat kurmayı başardı. Ancak bazı kadınlar kendilerine yeni hayat kurmak için arkalarında gözü yaşlı bir aile de bırakabiliyor!

Esra Erol

Mine ve Özkan Konusu!

Aile baskısından ve şiddetinden kaçmak isteyen genç kızlar, çözümü internette tanıştıkları gençlere kaçmakta buluyor. Dün de Esra Erol’da programında 18 yaşındaki görme engelli ve zihinsel engelli Mine ve 20 yaşındaki Özkan’ın kaçış hikayesi ekranlara geldi.

18 yaşındaki kızının “staja gidiyorum” diyerek evden kaçtığını anlatan Ayşe teyze, kızının görme engelli ve zihinsel engelli olduğunu söyleyerek; kızının evlenecek bir durumda olmadığını ve kendisine muhtaç olduğunu gözyaşları içinde anlattı. Mine’nin bulunması için Esra Erol’da programına katılan Ayşe teyzenin 18 yaşındaki kızı Mine, kısa süre içinde bulundu.

Kızının Evlendiğini Öğrenince Şoke Oldu!

Canlı yayına bağlanan Mine; çok mutlu olduğunu ve beraber kaçtığı 20 yaşındaki Özkan’la evlendiğini söyleyince kıyamet koptu! Duyduklarına inanamayan Ayşe teyze, birden bağırmaya başladı. Ertesi gün ise Esra Erol’da programına evlilik cüzdanlarını ve nikahta çektikleri fotoğraflarını gönderen Mine ve Özkan çifti; ailelerin yanına gitmeyeceklerini açıkladı.

Hatta canlı yayına Özkan’ın eniştesi Ömer’in dahil olmasıyla stüdyoda kıyamet koptu. Ömer’in anlattıklarına göre, Mine’nin ailesi kızına şiddet uyguluyor hatta kemerle dövüyormuş! Düğün yapılmasını istemeyen Mine, ailesinin kendisini vurmasından endişe duyduğunu Ömer aracılığıyla Esra Erol’a iletti.

Fakat enişte Ömer ile Ayşe teyzenin canlı yayında kavgaya tutuşması ekran başındaki izleyicileri oldukça şaşırttı! Bakalım bugün Mine ve Özkan canlı yayına gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz