Tektaş Ailesi Eğlenceye Devam Ediyor: Buse Varol ve Alişan Burak’ı Eğlence Merkezine Götürünce Olanlar Oldu!

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Tektaş Ailesi Eğlenceye Devam Ediyor: Buse Varol ve Alişan Burak’ı Eğlence Merkezine Götürünce Olanlar Oldu!

Alişan ve Buse Varol çifti, bugün oğulları Burak’la birlikte bir eğlence merkezine giderek hem eğlendiler hem de Burak’la beraber zaman geçirdiler! Koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle uzun zamandır eve tıkılı kalan Tektaş ailesi, İstanbul’da kısıtlamaların biraz olsun gevşetilmesiyle birlikte eğlenceli vakit geçirmekten geri durmadılar.

Alişan

Tektaş Ailesi ve Kurt Ailesi!

Her fırsatta ailelerini ve hayatlarını Instagram hesaplarında paylaşmaktan geri durmayan Alişan ve Buse Varol çifti, sosyal medyada da oldukça seviliyor. Milyonlarca kişinin ailesinden biri gibi benimsediği Tektaş ailesi de; sık sık gönderi ya da storyler paylaşarak takipçilerini habersiz bırakmıyor.

Okan Kurt, Buse Varol, Alişan, Demet Akalın, Burak ve Hira

Bildiğiniz gibi hem Alişan hem de Buse Varol, oldukça eğlenceli karakterler! Özellikle de Alişan, yakın arkadaşı Demet Akalın’la birlikte Star TV’de program sunarken eğlenceli dakikalar yaşıyorlar. Canlı yayından ya da set arkasından komik görüntüleri Instagram hesaplarından paylaşmayı ihmal etmeyen ikili, birbirlerine “orti” diyerek sesleniyorlar.

Alişan ve Demet Akalın

Bir dönem Demet Akalın ve Alişan’ın araları bozulmuş olsa da; kısa süre içinde barışan ve program sunmaya başlayan ikili reytinglerde istikrarsız bir yol çizse de; oldukça umutlular! Demet Akalın, aynı zamanda Burak ve Eliz’in de halası! Alişan’ın ailesiyle de iyi anlaşan Demet Akalın, özellikle de Burak’a bir hayli düşkün.

Alişan ve Buse Varol

Burak’ın Eğlencesine Buse Varol da Dahil Oldu!

Ancak Burak’a düşkün olan sadece Demet Akalın değil! Alişan’ın Burak ve Eliz’e ne kadar iyi bir baba olduğunu duymayan sağır sultan kaldı sadece. Aslında kimsenin bir şey duymasına gerek yok, Instagram hesabından çocuklarıyla ilgilendiği anları paylaşmayı ihmal etmeyen Alişan, geçtiğimiz günlerde Burak’la birlikte futbol oynamıştı.

blank

Bugün ise Burak’ı bir eğlence merkezine götüren Buse Varol ve Alişan; oğullarının eğlendiği anları Instagram hesabından da paylaşmayı unutmadı. Özellikle de Burak’ın annesi Buse Varol, oğlunun yanından bir an olsun ayrılmıyor. Atlı karıncaya bile Burak’la beraber binmiş güzel oyuncu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz