Yok Böyle Romantizm! Ceyda Düvenci Eşi Bülent Şakrak’la Evlenmeye Karar Verdikleri Günü Anlattı

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Yok Böyle Romantizm! Ceyda Düvenci Eşi Bülent Şakrak’la Evlenmeye Karar Verdikleri Günü Anlattı

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, takipçileriyle bir nişan anısı paylaştı. Eşi Bülent Şakrak meğer ne kadar romantikmiş!

Ceyda Düvenci

Başarılı oyuncu Ceyda Düvenci, aşkı bir dizi setinde bulan isimlerden. Evliliklerinde hüsran yaşayan Ceyda Düvenci, o dönemde serebral palsili kızı Melisa için büyük bir mücadele de veriyordu. Neyse ki 2014’te başlayan “Aşkın Kanunu” dizisi, ünlü oyuncunun hayatının akışını değiştirdi.

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak Okan Ali Melisa

Ünlü oyuncu, sette tanıştığı Bülent Şakrak’la arkadaşlarının da aracılığıyla yeni bir aşka yelken açtı. İkili, kısa sürede de evlenme kararı aldı. O dönemde, Ceyda Düvenci’ye en çok sorulan soru, bir sürü derdin içinde aşkı ve mutluluğu nasıl yakaladığıydı. Ona göre cevap çok netti!

“Göbek adımız mücadele”

Bülent Şakrak, eşiyle olan ilişkileri ve yaşadıkları zorlu hayat için “Bizim göbek adımız mücadele” diyor. Her fırsatta da eşine olan aşkından bahsediyor ve ekliyor: “Ceyda ile ilgili herhangi bir konu benim için tartışmaya kapalı!” Ceyda Düvenci de yaşadıklarına rağmen umutsuzluğa kapılmadığını, bu sayede Bülent Şakrak’a aşık olduğunu söylüyor.

İkisinin de Bursalı olması ve 20 yılı aşkın süredir aynı mesleği yapmaları da ortak bir dil kurmalarını sağlamış. Tanıştıktan kısa süre sonra evlenmeye karar vermeleri ise tatil romantizmi sayesinde olmuş!

“Kendi aramızda nişanlandık”

Ceyda Düvenci, eşi Bülent Şakrak’la çektikleri nişan fotoğrafını paylaştı. Tatilde, kendi kendilerine nişanlanmaya karar veren çiftin yüzünden aşk ve mutluluk akıyor!

Ünlü oyuncu, “Bayıldığımız ağaçlardan (Kızılağaç) yüzük yaptıklarını duyunca alıp takıvermiştik parmağımıza… 2015 yaz…” diyerek o günleri andı. Bir kez daha gördük ki, mutlu olmak için anlı şanlı törenlere, mükemmel planlara ihtiyaç yok. Temelinde aşk olan güçlü bir bağ her zorluğun üstesinden gelmeye yetiyor, Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak da bize her gün bunu gösteriyorlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz