Esra Erol’un Programında Görülmemiş Olay: Kendisinden 40 Yaş Küçük Kadına Toplam 535 Bin TL Kaptırdı!

Aleyna

ATV

30 Mart 2021

Esra Erol’un Programında Görülmemiş Olay: Kendisinden 40 Yaş Küçük Kadına Toplam 535 Bin TL Kaptırdı!

Gün geçmiyor ki, Esra Erol’un programında absürtlüğün sınırları zorlanmasın! Her vakadan sonra “Daha fazla ne olabilir ki?” diyoruz ama Türk halkı bizleri şaşırtmaya devam ediyor! Önceki günlerde ekrana gelen “Yufkacı Muammer” konusunu duymayan kalmamıştır diye düşünüyorum. Başta Twitter ve Ekşi Sözlük olmak üzere pek çok yerde gündeme oturan Yufkacı Muammer, ülkedeki tüm yufkacı abilerimize olan bakış açımızı değiştirmeyi başardı!

Esra Erol

Yufkacının “Sihirli” Oklavası!

Özellikle de Yufkacı Muammer’e kaçan 1 numaralı Hamide Duman’ın geçtiğimiz sezon Müge Anlı’nın efsane Zeynep Ergül’le benzerliği sosyal medyayı yaktı geçti! Zeynep Ergül’ler asla ölmez arkadaşlar, sadece şekil değiştirir… Esra Erol’un dün yayınlanan bölümünde Hamide Duman’lar canlı yayında yer almadı. 2 numaralı Hamide Duman’ın annesi ve eşi Ercan yayına katılarak isyanlarını dile getirdi.

blank

Hatta Yufkacı Muammer’in büyücü olduğu ve Hamide Duman eltileri “sihir” ile yanında tuttuğu iddia edildi. Sen neymişsin be Muammer abi! Bakalım 2 numaralı Hamide Duman çocuklarının yanına dönecek mi göreceğiz!

Dolandırılan Mehmet Amca!

Ancak dün Esra Erol’da yaşanan tek absürt olay bu değildi elbette. 64 yaşındaki Mehmet Amca, 2019 yılından beri toplamda 535 bin TL dolandırdığını söyledi! Mehmet Amca bir otelde çalışırken; kendisinden 40 yaş küçük Ebru ismindeki bir kadınla tanışıyor. Anne ve babasının ayrıldığını söyleyen Ebru, Mehmet Amca’dan para istiyor ve eğer vermezse kötü yola düşeceklerini söyleyerek; Mehmet Amca’nın vicdanını sızlatıyor.

Bu şekilde duygu sömürüsü ile Ebru’ya toplam 535 bin TL para veren Mehmet Amca, Ebru’ya para verebilmek için köydeki akrabalarına ve arkadaşlarına bile yalan söyleyerek borç para almış! Canlı yayına bağlanan Ebru, Mehmet Amcadan para aldığını ama 120 bin TL aldığını iddia etti. Hatta Ebru’nun iddiasına göre; Mehmet Amca, Ebru ile evlenmek istemiş ama Ebru bunu kabul etmemiş. Mehmet Amcanın iddiasına göre ise Ebru, borçları karşılığında Mehmet Amca ile evlenmek istemiş ancak Mehmet Amca yaş farkı yüzünden kabul etmemiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz