“Okul Harçlığını Ödeyecek Paramız Yoktu” Can Yaman’ın Dünyaca Ünlü Dergiye Verdiği Röportaj Herkesi Şaşırttı

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

“Okul Harçlığını Ödeyecek Paramız Yoktu” Can Yaman’ın Dünyaca Ünlü Dergiye Verdiği Röportaj Herkesi Şaşırttı

Türkiye’nin sevilen erkek oyuncularından Can Yaman’ın ünü dünyayı aştı. İtalya’ya bir reklam çekimi için giden yakışıklı oyuncu önce bir İtalyan dizisinin başrolü oldu sonra da dünyaca ünlü bir derginin kapağı oldu. Dergiye verdiği röportajda söyledikleri ise çok şaşırttı.

can yaman

8 Kasım 1989 doğumlu ünlü yıldızı ilk Sinem Kobal ile rol aldığı Gönül İşleri dizisinde izlemiştik. Daha sonra İnadına Aşk dizisiyle herkesin gönlünde taht kuran yakışıklı oyuncu, Erkenci Kuş dizisindeki performansıyla yurt dışında da tanınmaya başlandı. En son Bay Yanlış’ta izlediğimiz Can Yaman, Türkiye’nin en popüler erkek oyuncularından biri haline geldi.

can yaman

Yakışıklılığı ve başarılı performansı ile dikkat çeken oyuncunun yurt dışında ilgi görmesi fazla sürmedi tabii. Özellikle Dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı bulunan Can Yaman, şu anda İtalyan bir dizinin başrolü olmak için hazırlık yapıyor. Ünlü İtalyan spiker Diletta Leotta ile evlilik arifesinde olan ünlü oyuncunun hem kariyeri hem aşk hayatı çok yolunda gidiyor gibi.

Dünyaca Ünlü Vanity Fair isimli Derginin Kapağı Oldu

Yeni dizisi için sıkı bir hazırlık yapan Can Yaman, dünyaca ünlü Vanity Fair dergisinin kapağı oldu. Amerika’da yayınlanan kültür ve sanat dergisi Vanity Fair, Avrupa’da da epey ünlü bir dergi. Can Yaman’ın dergi röportajında söyledikleri ve kamera arkası görüntüleri ise sosyal medyada olay oldu.

can yaman

Ferzan Özpetek’in yönetmenliğini yaptığı bir reklam filmi için İtalya’da bulunan ünlü yıldız, İtalya’yı adeta fethediyor. İtalyan dizisi Sandokan’da da başrolü kapan yakışıklı oyuncu, İtalyan magazinini de oldukça meşgul ediyor.

“Okul Harçlığı Ödeyecek Paramız Yoktu”

Vanity Fair dergisine röportaj veren ünlü oyuncu çocukluğunda yaşadıklarını dile getirdi. Babasının işinin çok gittiği bir dönemde maddi olarak çok zorlandıklarını dile getiren ünlü oyuncu, “Okul harçlığı ödeyecek paramız olmadığı karanlık bir an vardı” dedi.

can yaman

BU kötü dönemi aşmak için kolları sıvayıp iç güdülerini takip ettiğini dile getiren Yaman, başarı sırrının bu olduğunu söyledi. Arnavut bir adam sayesinde burs alıp üniversiteyi kazanan yakışıklı oyuncu, avukat olduktan bir süre sonra oyunculuk yapmaya başladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz