“Açık Giyinmek Bana Ayıp Geliyor” Diyen Selda Bağcan’a Kalben’den Cevap Geldi: “Kimseye Ayıp Borcum Yok”

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

“Açık Giyinmek Bana Ayıp Geliyor” Diyen Selda Bağcan’a Kalben’den Cevap Geldi: “Kimseye Ayıp Borcum Yok”

Ülkemizde sadece işini yapıp, magazin gündemine malzeme vermeyen çok az sanatçı var. Bunlardan biri de sevilen şarkıcı Kalben. Geçtiğimiz haftalarda GQ Dergisi tarafından yapılan ödül töreninde “Yılın Kadını” seçildi ancak bunu bile doğru düzgün hiçbir yerde göremedik!

Kalben, sadece yaptığı şarkılarla gündeme gelmeyi tercih ediyor ve ne özel hayatıyla ne aile hayatıyla ne de aşk hayatıyla magazin gündemine malzeme vermiyor. Ben şu ana kadar Kalben’in hiçbir sansasyonel olayın şahit olmadım. Sadece Instagram hesabından takipçileriyle kendi hayatından kesitler ve şarkılarını paylaşıyor.

Ancak, bugün farklı bir konuyla gündeme geldi Kalben! Bu konu ise usta sanatçı Selda Bağcan’ın olaylı sözlerine verdiği cevaptı. Selda Bağcan’a tek tepki gösteren kişi şarkıcı Kalben değildi elbet. Bugün sosyal medyayı, Selda Bağcan’ın açıklamaları oldukça meşgul etti!

Selda Bağcan’dan Olay Açıklamalar!

Kalben gibi sadece yaptığı işle gündeme gelmek isteyen bir başka isim de usta sanatçı Selda Bağcan! Türkiye’den çok dünyada daha çok tanınıyor diyebiliriz kendisi için. Ancak, bugün verdiği bir röportajda “Neden dekolte giymiyorsunuz?” sorusuna verdiği cevapla, sosyal medyayı ayağa kaldırdı: “Müzeyyen Senar’ın solist altı olarak çıktım. Ama yine bakınca, hanım hanımcıktı hep. Dekolte zaten mümkün değil. Hayatımda hiç açık giymedim. Öyle omuzlarımı göstermek falan. ‘Sol muhafazakâr’ diyorlar ya hani, işte ben tam oyum. Sevmiyorum açık giyinmeyi, ayıp geliyor. Hatta bazı politikacıların eşlerini görüyorum, şok oluyorum. Benim tarzımın esprili bir anlatımı vardır. ‘Devrimci bacı’ kıyafeti derler. Ben böyle iyi ve rahat hissediyorum. Günlük hayatımda da zaten çok sade giyinirim. Sahnede sadece bir tık daha özenliyim.” diyerek dekolteye karşı olduğunu dile getirdi. Tabii bu açıklama üzerine ünlü isimlerden tepki gecikmedi!

Kalben’den Selda Bağcan’a: “Kimseye Ayıp Borcum Yok”

Selda Bağcan’ın açıklamaları şarkıcı Kalben’in çok gücüne gitmiş olacak ki, uzun zaman sonra ilk defa bir kişiye Instagram’dan cevap verdi!

Kalben story

Beyaz derin bacak dekolteli bir gece kıyafeti ile fotoğraf paylaşan Kalben, fotoğrafın üzerine şu sözleri yazdı: “Kendimi saklamaktan, terbiyeli komşu kızı gibi bir şey gibi davranmaktan, baskıcı kalıplara sığmaya çalışmaktan vazgeçmek bana enfes geldi. Dekolte vermek, vücudumu sevmek, kadın ruhumu hissetmek… Özgürce aşık olmak, utanmadan manşet olmak, dilediğimle el ele yürümek ve dilediğimce yalnız yaşamak… Kimseye ayıp borcum yok. Ne mutlu. Her insanın özgürce giyinmesi; açılması/kapanması; soyunması; ve paçavralardan bahsetmek yerine birbirimizi ayıplamadan yaşayabilmek dileğiyle…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz