Nurgül Yeşilçay’ın Kaynana Portresini Çiziyoruz! “Gelecekte senden nasıl kaynana olur?” Sorusunu Cevapladı

Aleyna

Haberler

27 Aralık 2020

Nurgül Yeşilçay’ın Kaynana Portresini Çiziyoruz! “Gelecekte senden nasıl kaynana olur?” Sorusunu Cevapladı

Nurgül Yeşilçay hem televizyonun hem beyaz perdenin hem de dijitalin sevilen isimlerinden. Yaptığı projeleriyle her dönem akıllarda yer ediyor güzel oyuncu. Hafızalarımızı yokladığımızda Asmalı Konak dizisinde canlandırdığı “Bahar Karadağ” karakteri geliyor aklımıza. Bu diziyle kazandığı ününe ün katan başarılı oyuncu şimdilerde ise Kefaret dizisinde Zeynep’i oynuyor.

Nurgül Yeşilçay son dönemlerde eskilere dair anlattığı hikayeleriyle gündemi meşgul ediyor. Nurgül Hanım’da öyle hikayeler varmış ki onu “çılgın” olarak nitelendirmemize sebep oldu. Başarılı oyuncu bornozla Fazıl Say konserine mi gitmemiş, 16 yaşında evden kaçıp evleneceğim diye mi tutturmamış! Evet, doğru duydunuz Nurgül Yeşilçay bunların hepsini yapmış! Boşuna çılgın demedik ona.

Kendini Sünger Bob’a Benzetiyor!

Nurgül Yeşilçay’ın 2020 yılının son günlerine doğru söylediği her söz bomba oluyor. Bu kez de bir röportajında kendi ile ilgili bir benzetme yapmış. Meğer kendini Sünger Bob karakterine benzetiyormuş!

Bunun sebebi sorulduğunda ise, “Evet, ‘Kendimi Sünger Bob’a benzetiyorum. Sünger Bob her gün hevesle para kazanmak için işe gider, işini önemseyip yapar ve mutlu olur.’ dedim hala da aynı fikirdeyim.” sözleriyle Sünger Bob gibi çalışkan olduğunu ve işini severek yaptığını anlatıyor.

Aslında Ressam Olmak İstiyormuş

Nurgül Yeşilçay’ın Asmalı Konak’taki Bahar karakterini hatırlarsanız dizide ressam olduğunu bilirsiniz. Resim yapmak, sergi açmak uğruna Seymen Ağa’ya kafa tutmuştu Bahar. İşte bu karakterle Nurgül Yeşilçay’ın özünden bir parçayı yansıttığını görüyoruz. Çünkü oyunculuktan önce ressam olmak istiyormuş kendileri.

Bu tutku ne zaman başladı diye sorulduğunda ise, “Tam olarak ne zaman meraklandığımı hatırlamıyorum. Resim tutkusu içimde hep vardı. İlkokul yıllarında yaptığım resimlerle ödül dahi aldım. Lisede dört yıla yakın resim üzerine eğitim gördüm, ressam olmayı amaçlıyordum. Sonra oyuncu bir çocuğa âşık olunca onunla iletişim kurabilmek için konservatuvara girdim.” diye cevap veriyor.

Resme olan merakı hala devam ediyor. Bir de sergisi var başarılı oyuncunun. Onu ekranlarda başarısıyla görebilmemizin sebebi ise aşık olduğu çocukmuş meğer! Fena da olmamış, Nurgül Hanım’ın içindeki oyunculuk cevheri ortaya çıkmış!

Nasıl Kaynana Olursun?

Nurgül Yeşilçay’ın eski eşi Cem Özer’den 15 yaşında bir oğlu var: Osman Nejat. Nurgül Hanım’a bakıp 15 yaşında oğlu var demezsiniz! Başka bir röportajda oğlu ile olan ilişkisine binaen Nurgül Hanım’ın “kaynanalığına” değiniliyor.

Herkesin merak ettiği, “Gelecekte senden nasıl bir kaynana olur?” sorusu sorulduğunda Nurgül Yeşilçay da bütün sempatikliğiyle cevaplıyor soruyu. “Nejat büyüdükçe tek çocuğumun olmadığını fark ettim. Evimiz oğlumun arkadaşlarıyla dolu. Zaten onların da annesi gibiyim. O yüzden oğlumun kız arkadaşlarının da onlardan farkı olmazdı. Yani onun da annesi gibi olurum.” sözleriyle yumuşacık kalbini gösteriyor Nurgül Hanım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz