Türkücü Alişan Çiğköfte Tepsisinin Başına Geçti Buse Tektaş Bu Anları Instagram’da Paylaşmayı Unutmadı!

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Türkücü Alişan Çiğköfte Tepsisinin Başına Geçti Buse Tektaş Bu Anları Instagram’da Paylaşmayı Unutmadı!

Sevilen türkücü ve sunucu Alişan’ın ailesini tüm Türkiye çok seviyor. Özellikle de küçük oğlu Burak için bile ayrı bir Instagram hesabı açılabilinir! Gerçi Alişan’ın eşi Buse Tektaş, sosyal medyayı sık kullanan fenomenlerden biri.

Alişan ile evlenmeden önce oyunculuk yapan Buse Tektaş, evlilik hayatına geçtikten sonra Alişan’la beraber Instagram’ın en sevilen çift ve ailelerinden biri haline geldi. Buse Hanımın Instagram’da tam 1.2 milyon takipçisi var. Buse Tektaş hem aile hayatından kesitler hem de küçük oğulları Burak’ın video ve fotoğraflarını sık sık paylaşıyor.

Sabah Programında 100. Bölümü Kutladılar!

Hafta içi Star TV’de yakın arkadaşı Demet Akalın ile sabah programı sunan Alişan, hafta sonlarını çekirdek ailesiyle geçirmeyi tercih ediyor! Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında büyük bir başarı yakalayan ikili, geçtiğimiz günlerde 100. programlarını coşkuyla kutladılar!

Alişan’dan Ailesine Çiğköfte!

Alişan ve Buse Tektaş, bugünlerde kızlarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Yakın zamanda dört kişilik bir çekirdek aile olacak olan Tektaş ailesinin canı anladığımız kadarıyla çiğköfte çekmiş! Türkücülük modunu açan Alişan ise, komşularına ve kendi ailesine çiğköfte yapmak için geçmiş tepsinin başına.

Alişan çiğköfte yapar da; eşi Buse Tektaş bunu Instagram’a atmadan durur mu? Asla durmaz. Hemen Instagram’ın Reels özelliğini kullanarak bir video çeken Buse Tektaş, bu videoyu Instagram hesabından “Komşuculuk kazanacak. Yine tabii ki @esra_erdemm ve @denizerdem1973 evindeyiz. Kocam bu işi çok iyi yapıyor!” açıklamasıyla takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi!

Buse Tektaş’ın paylaştığı bu video çiftin takipçileri tarafından kısa zamanda büyük beğeni topladı. Aslen Bingöl’lü olan Alişan, eşi Buse Tektaş’ın söylediğine göre çiğköfteyi çok güzel yapıyormuş! Güzel çiftimize ve komşularına afiyet olsun diyoruz.

Benzer Haberler

Esra 26 Aralık 2020

Cübbeli ahmet hocada okadar vaaz veriyor takipçisi az normal yani iyiler anilmaz🤣

Yorum Yaz