Sıla’nın Paylaştığı Yeni Instagram Gönderisi Kafaları Karıştırdı: “Ya da Keseceksin Fotoğrafları…”

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Sıla’nın Paylaştığı Yeni Instagram Gönderisi Kafaları Karıştırdı: “Ya da Keseceksin Fotoğrafları…”

Yalın’la düet yapacağını duyuran Sıla, bugün paylaştığı bir fotoğraf ve kafaları karıştıran bir açıklama ile gündeme geldi! Sevilen şarkıcılardan biri olan Sıla, hem güçlü sesi hem de şarkı yazarlığı ile kalbimizi eritmeye devam ediyor.

Sıla, kendi şarkılarını yazması haricinde pek çok sanatçı arkadaşına da yazdığı şarkıları veriyor. Son olarak Demet Akalın’ın yeni çıkarttığı single çalışması olan “Kahır” Sıla Gençoğlu imzası taşıyor. Hatta Demet Akalın, kendi sabah programında: “Sıla neden bana bu şarkıyı verdi bilmiyorum, ben olsam vermezdim. Çok iyi şarkı!” açıklamasıyla herkesi şaşırtmıştı.

Hazer Amani ile Olaylı İlişkisi!

Sıla Gençoğlu, bu aralar yazdığı ya da seslendirdiği şarkılar yerine evliliğiyle daha sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz yıl, Masterchef yarışmasından tanıdığımız ünlü şef Hazer Amani ile güzel giden bir ilişkinin ardından nikah masasına oturarak hayatlarını birleştirme kararı almışlardı. Bir süre boyunca mutluluklarını izlediğimiz çiftimiz, birden bire boşanma kararı almış ve evlerini ayırmıştı. Hatta o dönemler Hazer Amani’den sık sık göndermeli fotoğraflar ve videolar görüyorduk. Anlaşılan, boşanmak isteyen taraf Hazer Amani değildi!

Sıla ve Yalın’dan Yılbaşı Sürprizi!

Koronavirüs pandemi sebebiyle bütün konserler ve etkinlikler iptal edilince, her şey online ortama taşınmak zorunda kaldı! Bu süreçte pek çok sanatçı kendi evlerinden Instagram’dan canlı yayın açarak; takipçilerine müzik ziyafeti yaşattı! Bu isimlerden biri de Yalın ve Sıla’ydı. Birden çok kez beraber şarkılar söyleyen ikili, Yılbaşında uygulanacak olan sokağa çıkma yasağında da takipçilerine sürpriz yapmayı ihmal etmedi.

2021 yılının ilk gününde “Ver O Zaman Gömleklerimi” isimli bir düetle sevenlerinin karşısına çıkacaklar!

Kafaları Karıştıran Gönderi!

Instagram hesabında sık sık paylaşımlar yapan Sıla, bugün yaptığı paylaşımın altına yazdıklarıyla takipçilerinin kafasını karıştırdı. Boşanma kararı aldığı Hazer Amani’ye gönderme mi, yoksa Yalın’la yaptıkları düetten bir şarkı sözü mü olduğunu anlamadığımız açıklama, Sıla’nın takipçilerinde soru işaretine neden oldu. Ancak, fotoğraf gerçekten çok güzel! Sıla’nın kaleminden çıkan sözler ise hepimizi yine mest etti: “Ya da keseceksin fotoğrafları
Gözünün güldüğüne bakmayarak.
Duvarın içinde sen var.
Bulacaksın.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz