Koronavirüs Aşısı Silikon ve Dolguları Eritiyor İddiasına İrem Derici’den Esprili Yorum: “Bittim Helal…”

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Koronavirüs Aşısı Silikon ve Dolguları Eritiyor İddiasına İrem Derici’den Esprili Yorum: “Bittim Helal…”

Hem güçlü sesi hem de kendine has mizahıyla dikkatleri üzerine çeken isim İrem Derici! O ses Türkiye yarışmasıyla hayatımıza giren İrem derici, jüri üyelerinden bile daha bilinen biri haline geldi.

İrem Derici’yi, güçlü sesinin yanında kendiyle ve çevresiyle de dalga geçebilen biri olarak tanıyoruz hepimiz. Çoğu kez aşk hayatı ya da özel hayatı yerine Instagram’da bir takipçisine verdiği cevapla gündeme geliyor. Bugün konu bir takipçisi değil! İrem Derici’nin Instagram’da takip ettiği magazin sayfalarından birine yaptığı yorum hem görenleri şaşırttı hem de güldürdü!

Aşı Silikon ve Dolguları Eritiyor İddiası!

Bildiğiniz gibi, Koronavirüs aşısıyla ilgili gündemde bir sürü geyik ve iddia dönüyor. Aslında bazıları iddianın da ötesinde komplo teorisi! Sosyal medyada dolaşan bir teoriye göre; Koronavirüs aşısının içinde bir çip var ve bu çiple bizi 7/24 izleyebilecekler hatta bizleri kontrol bile edebilecekler! Bu komplo teorisine inanan pek çok kişi var ama tabii kanıtlanmış hiçbir şey yok.

Bu konunun geyiği özellikle Twitter’da sıklıkla yapılırken, ortaya Koronavirüs aşısıyla ilgili yeni bir iddia atıldı. Bu iddia diğeri gibi komplo teorisi değil ve açıkçası daha inandırıcı. O iddia ise, bir Amerikan şirketinin çıkarttığı Koronavirüs aşısının silikon ve dolguları erittiği! Bu iddia doğruysa bütün ünlüler ve sosyete camiasının gerçek yüzünü göreceğiz demektir! Özellikle de yaptırdıkları “ufak dokunuşları” saklayan kişiler.

İrem Derici’den Güldüren Tepki!

Tabii, İrem Derici yaptırdığı operasyon ve işlemleri saklayan biri değil hiçbir zaman da olmadı! Hatta çoğu zaman kendiyle dalga geçebilen birisi olarak tanıyoruz onu.

İrem Derici yorum

Koronavirüs aşısı silikon ve dolguları eritecek iddiasını Instagram’da takip ettiği “2. Sayfa” isimli bir magazin hesabından gören İrem Derici, Demet Akalın’ın bir şarkı sözüyle yorum yaptı: “Bittim gözün aydın, bittim helal olsun!” Bu yorumunu gören takipçiler hem şaşırdı hem de oldukça eğlendi! İrem Derici bu yorumla birlikte pek çok işlem yaptırdığını da kabul etmiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz