İbo Show’da Cem Yılmaz’ın 5 Yaşında Söylediği “Gemilerde Talim Var” Şarkısı Ortaya Çıktı: Herkes Çok Güldü!

Aleyna Özyaman

Haberler

10 Ocak 2021

İbo Show’da Cem Yılmaz’ın 5 Yaşında Söylediği “Gemilerde Talim Var” Şarkısı Ortaya Çıktı: Herkes Çok Güldü!

Dün gece Star TV’de İbrahim Tatlıses’in efsane programı İbo Show vardı. Konukları ise Şampiyonlar Ligi kadrosu gibiydi: MFÖ, Cem Yılmaz ve Zafer Algöz!

İbo Show

Bu kadro İbrahim Tatlıses ile birleşince ortaya keyifli bir program çıktı. Konuklar hem eğlendi hem eğlendirdi. Özellikle de Cem Yılmaz’ın 5 yaşında seslendirdiği “Gemilerde Talim Var” şarkısı herkesi oldukça güldürdü!

İbrahim Tatlıses’ten Yıldız Tilbe’ye Zeytin Dalı

Bildiğiniz gibi İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe yıllardır bir araya gelmiyor. Uzun zaman önce Yıldız Tilbe ile yine kendi programında kavga eden İbrahim Tatlıses, o tarihten itibaren Yıldız Tilbe’nin ismini ağzına bile almıyordu. Ancak dün gece herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı.

Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses

Cem Yılmaz ve Zafer Algöz, İbrahim Tatlıses’in efsane şarkılarından olan “Kop Gel Günahlarından” isimli şarkıyı seslendirdikten sonra, İbrahim Tatlıses; bu şarkının çıkış hikayesini anlattı ve Yıldız Tilbe’ye övgüler yağdırdı: “Taa bundan 25 sene evvel falan. Benim de şarkı hoşuma gitti, Yıldız’a dedim ki ‘Ben bunu okuyacağım, okuyabilir miyim?’ Tabii dedi okuyabilirsin, Kalktım okudum, tekrar patladı şarkı. Babam, Yıldız da yazıyor mu yazıyor! Yazıyor mu yazıyor yani, böyle bir şey yok. Deli meli ama olsun bizim canımız” bu sözler stüdyoda ve ekran başında olan herkesi oldukça şaşırttı.

Küçük Cem Yılmaz’dan “Gemilerde Talim Var” Şarkısı!

Program eğlenceli ve şarkılı türkülü devam ederken, herkesi şoke eden bir ses kaydı ortaya çıktı! Programın konuklarından olan ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın yıllaar önce henüz 5 yaşındayken söylediği bir şarkı İbo Show’da gün yüzüne çıktı. O şarkı Beyazıt Öztürk ile özdeşleşen “Gemilerde Talim Var” isimli eski bir şarkı.

Cem Yılmaz’ın bu eski ses kaydı nereden bulundu bilmiyoruz ama İbo Show’da ünlü komedyenin çocukluk fotoğrafları eşliğinde oynatılmaya başlandı ses kaydı. Şaşkınlığını gizleyemeyen Cem Yılmaz, kahkahalarını tutamadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz