Survivor Heyecanı Başladı: Reyting Sonuçlarında Survivor Zirveye Yerleşti! Acun Ilıcalı’dan Teşekkür Geldi!

Aleyna Özyaman

Haberler

10 Ocak 2021

Survivor Heyecanı Başladı: Reyting Sonuçlarında Survivor Zirveye Yerleşti! Acun Ilıcalı’dan Teşekkür Geldi!

TV8’in sevilen yarışma programı Survivor 2021, dün akşam itibariyle resmen başladı. 6 aylık Masterchef macerasının son bulmasının ardından, Survivor 2021’in çekimleri Dominik’te başladı. 700 bin kişi arasından seçilen 12 gönüllü ve 10 kişilik ünlüler kadrosuyla ilk iki yarışma oynandı bile.

Bugün ise Acun Ilıcalı tarafından reytingler açıklandı, Survivor ilk bölümüyle bütün kategorilerde İbo Show ve Gönül Dağı’nı geride bırakarak birinciliği göğüsledi!

Acun Ilıcalı’nın Yine Programa Girişi Olay Oldu!

Acun Ilıcalı

Survivor izleyicileri iyi bilir, Acun Ilıcalı her sene Survivor’a başlarken farklı bir araçla programa giriş yapıyor! Geçtiğimiz senelerde farklı büyüklüklerdeki araçlarla Survivor’a giriş olay olmuştu. Hatta sosyal medyada oldukça fazla geyiği yapıldı.

Acun Ilıcalı

Dün gece ise bu gelenek bozulmadı ve Survivor’ın ilk bölümünde en çok konuşulan konularından biri Acun Ilıcalı’nın yarışmaya girişi oldu. Bu sefer iki farklı araç ile giriş yaptı Acun Ilıcalı. İlk olarak özel üretim bir motosiklet ile konvoy oluşturdu. Ardından da köpekbalığına benzeyen bir deniz aracına binerek adeta şov yaptı.

Acun Ilıcalı

Bu araç hem denizin üstünde hem de denizin altında gidilebiliyor. Deniz aracının fiyatının ise 80 ile 100 bin dolar arasında olduğu biliniyor.

Reytinglerde Zirvede!

Survivor’ın yıllardır başarısını bilmeyen yoktur. Her sene reyting rekorları kırarak izleyicilere seyir zevki yaşatıyor. Özellikle de geçtiğimiz 2020 sezonunda Koronavirüs pandemisi sebebiyle televizyonlarda bütün dizilerin çekimleri ertelendi. Bu yüzden aylarca her gün Survivor izledik! Pandemi en çok Acun Ilıcalı’ya yaradı desek yanlış olmaz.

Bu sene ilerleyen zamanlarda Survivor’ın reytingleri nasıl ilerler bilemiyoruz ama ilk bölümüyle seyircilerin karşısına çıkan yarışma, dün gece bütün televizyon kanallarını domine ederek zirveye çıktı! Özellikle de dün gece Star TV’de yayınlanan İbo Show’u bile ezdi geçti Survivor.

Yarışmanın bu başarısını kutlayan kişi de yine Acun Ilıcalı oldu. Acun Ilıcalı, bütün kategorilerde dün gece zirvede olan Survivor için izleyicilere ve ekibine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz