Nurgül Yeşilçay ve Yurdaer Okur, Rol Arkadaşları Mert Fırat’ın Doğum Gününü Öpücüklü Storyle Kutladı!

Aleyna

FOX

10 Ocak 2021

Nurgül Yeşilçay ve Yurdaer Okur, Rol Arkadaşları Mert Fırat’ın Doğum Gününü Öpücüklü Storyle Kutladı!

Mert Fırat, Yurdaer Okur ve Nurgül Yeşilçay birkaç ay önce başlayan Kefaret dizisinde başrolü paylaşıyor. Kefaret dizisi, Fox TV ekranlarında her Pazar saatler 20:00’ı gösterdiğinde izleyiciyle buluşuyor. Bu akşam da 8. bölümle ekranlarda yerini alacak.

Mert Fırat’ın Doğum Günüüüü!

Mert Fırat 10 Ocak 1981 tarihinde dünyaya geldi. Başarılı oyuncunun bugün doğum günü! Mert Fırat’ın doğum gününü kutlayan ilk kişi şüphesiz eşi İdil Fırat oldu. Kalpleri yumuşatan, “İyi ki doğdun sevgilim, kalbim, neşem, huzurum… ❤️ Çekirdek ailen seni dünyalar kadar çok seviyor! ?‍?‍??” sözleriyle Instagram’dan bir post paylaştı.

İkinci Kutlama Arkadaşı Didem Balçın’dan Geldi

Mert Fırat’ın doğum gününü kutlayan diğer kişi de anne olmaya hazırlanan oyuncu arkadaşı Didem Balçın oldu. Didem Balçın da Mert Fırat’la birlikte çekildikleri bu güzel fotoğrafı Instagram’dan paylaştı.

Sıra Kefaret Dizisi Oyuncularında!

Kefaret dizisinde birlikte rol aldığı oyuncu arkadaşları Nurgül Yeşilçay ve Yurdaer Okur da Mert Fırat’ın doğum gününü kutlamadan geçmedi. Instagram’dan doğum günü kutlama storyleri geldi. Hem de ne story! Öpücükler havada uçuşmuştu adeta.

Nurgül Yeşilçay’ın “İyi ki doğmuşsun iyi ki.” sözlerini yazdığı bu storyde Yurdaer Bey ve Nurgül Hanım, Mert Fırat’ı yanaklarından öpüyordu. Ortaya sempatik bir görüntü çıktı. Nurgül Yeşilçay, storyde bir de Yurdaer Okur’a sataşmıştı! “Öpüyor numarası yapmış.” diyerek kahkaha emojilerini patlattı! Başarılı oyuncu, storysine Kefaret dizisinin bugün akşam 8’de ekranlarda olacağı bilgisini de paylaşmadan geçmedi.

Mert Fırat’tan Teşekkür!

Mert Fırat, bu mutlu gününde yanında olan dostları ve ailesine şu sözlerle teşekkür etti: “Bu anlamlı günde arayan, mesaj atan, mesajlarını gördüklerim ve göremediklerim, kısacası yanımda olduğunu hissettiren herkese kucak dolusu sevgiler ve teşekkürler. Bir teşekkür de bana dünyanın en güzel hediyesini veren @idillfirat ve #MiaFırat’ a, iyi ki varsınız canlarım ❤️”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz