Gamze ve Hande Erçel Kardeşlerin Kardeş Kavgaları Duyanları Şok Etti! Ablasına Resmen Nankör Dedi

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Gamze ve Hande Erçel Kardeşlerin Kardeş Kavgaları Duyanları Şok Etti! Ablasına Resmen Nankör Dedi

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ile yaşadığı tartışma gündeme bomba gibi düştü. Bir fotoğraf krizi ile başlayan tartışmanın sonrasında Hande Erçel bakın ablası için neler söyledi!

Ablasına Tahammül Edemedi

Oynadığı Sen Çal Kapımı dizisi ile popülerliğini gittikçe artıran Hande Erçel gerek oyunculuğuyla gerekse güzelliğiyle hayranlarını her geçen gün daha fazla büyülemeye devam ediyor. Bu esnada ablası Gamze Erçel de internet fenomeni olarak her gün sosyal medyanın gördüğü ve takip ettiği isimlerden birisi. Sık sık günlük hayatı ve paylaşımları ile özellikle Instagram mecrasında sürekli gördüğümüz Gamze Erçel’in son paylaşımı ise biraz olaylı gerçekleşti.

Nankör

Hemen her gün fotoğraflarını eşi Caner Yıldırım’a çektiren ve Instagram hesabından paylaşım yapan Gamze Erçel geçtiğimiz günlerde biraz da eşi Caner Yıldırım’ın fotoğrafını çekeceğini söylemişti. Ancak Instagram hesaplarında yine Caner Yıldırım’a dair fotoğraflar değil Gamze Erçel’e ait fotoğraflar görmeye devam ediyoruz. Ancak tüm bu gidişata dur diyecek bir isim çıkıyor. O dur diyen ses ise Gamze Erçel’in hiç beklenmediği yerden, kardeşinden geldi.

Darlamaktan vazgeçer mi?

blank

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ile yaşadığı tartışma gündeme bomba gibi düştü. Bir fotoğraf krizi ile başlayan tartışmanın sonrasında Hande Erçel bakın ablası için neler söyledi! Hatta Hande Erçel’in ablası GAmze Erçel’e yazdığı bu yorumu büyük harflerle yazması ise ayrı bir dikkat çekti. Sık sık eşine ve çevresindekilere kendi fotoğraflarını çektirmesi ile ün yapmış olan Gamze Erçel’in ise bu duruma nasıl cevap vereceğini hep birlikte göreceğiz. Bakalım, belki de artık çevresindekileri sürekli fotoğraf diye darlamaktan vazgeçer.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz