Bir Kavgaya Daha Karıştı! Demet Akalın Survivor Finalinden Sonra Giderek Büyüyen Krizde Tarafını Seçti

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Bir Kavgaya Daha Karıştı! Demet Akalın Survivor Finalinden Sonra Giderek Büyüyen Krizde Tarafını Seçti

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, fanatik bir izleyicisi olduğu “Survivor”dan hala kopamadı. Fenomen yarışmanın finalinin ardından büyüyen gerginlikte de tarafını seçtiğini Instagram’daki paylaşımıyla duyurdu!

Demet Akalın

Ünlü popçu Demet Akalın, TV8’in yıllardır izlenme rekorları kıran yarışması “Survivor”ın en sadık seyircileri arasında yer alıyor. Yarışmayı neredeyse başladığı günden beri takip eden ünlü şarkıcı, sevgilisi Okan Kurt da 2021 sezonu için adaya davet alınca çok sevindi. Okan Kurt ve Demet Akalın’a kalsa, bu sezon Okan Kurt’u kesinlikle Dominik’te izleyecektik! Ama devreye Hira girip babasına, “Gidersen ömür boyu görüşmem” deyince, çift yine yarışmayı evlerinden izlemekle yetindi.

Demet Akalın

Çift biraz hayal kırıklığı yaşasa da, Demet Akalın her akşam yarışmayı izleyip tarafını Instagram’da belli etti. Sık sık “Survivor”ı izlerken televizyonu çekip yorumlar yaptı ve takipçilerini güldürdü. Neyse ki, Demet Akalın’ın favorisi İsmail Balaban şampiyon oldu ve ünlü şarkıcı rahat bir nefes aldı! Ama yarışmanın son haftalarında başlayan ve finalden sonra büyüyen Aleyna Kalaycıoğlu-Ayşe Yüksel gerginliğinin de bir parçası oldu.

“Dünyanın en tatlı kızı”

Demet Akalın

Aile ödülünün ardından, “Survivor”ın son haftalarında gerilim çok yükseldi. Adada Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel’in aileleri arasında yaşanan gerginlik, Acun Ilıcalı’nın yayında konuyu açmasıyla ortaya çıktı. Yarışmacılara aileleriyle görüşüp olayı çözmelerini söyleyen Acun Ilıcalı, özellikle Aleyna Kalaycıoğlu’na yönelik sert tavrı nedeniyle Demet Akalın’ın tepkisini çekti. Öyle ki, ABD’de turnedeyken bile Aleyna Kalaycıoğlu için SMS çağrısı yaptı!

Dün de Ayşe Yüksel’in ablasının hakkında bir paylaşım yapması nedeniyle tavrını koyan Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe Yüksel’i takipten çıkardı. “Survivor” sonrası giderek büyüyen kriz çok konuşulurken, olaya Demet Akalın da dahil oldu!

Kızı Hira ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun fotoğrafını paylaşan Demet Akalın, “Dünyanın en tatlı kızı dünyanın en tatlı kızıyla❤️?” diyerek ailece kimin yanında olduklarını belli etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz