Exxen Ücretli Youtube Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyor: Katarsis-XTRA Exxen’e Transfer Oldu!

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Exxen Ücretli Youtube Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyor: Katarsis-XTRA Exxen’e Transfer Oldu!

Exxen, sosyal medya kullanıcıları tarafından “Paralı Youtube” olarak anılmaya başlandı bile! Bunun elbette sebepleri var, pek çok ünlü Youtuber’ı bünyesine çeken Exxen’de diziler ve yarışmalar haricinde Youtube’da çokça izlenen konseptileri de bünyesinde barındıracak! Youtube Türkiye’de izleyecek kanal kalmadı desek yanlış olmaz açıkçası!

1 Ocak’ta yayın hayatına başlayacak olan Exxen’in yayın ücretleri de belli oldu! Aylık 8 TL’lik bir ücreti olacak Exxen’in ilk ayı ücretsiz olacakmış. Yıllık üyelikte ise bu ücretlik aylık 5 TL’ye düşecek. Özellikle Netflix’le karşılaştırdığımızda oldukça düşük bir ücret. Hem de Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL yatırım yaptığını düşünecek olursak, gerçekten çok makul.

Exxen’e Yeni Transfer: Katarsis-XTRA!

Exxen’e sayılı günler kala projeler teker teker açıklanmaya başlandı! Bunlardan biri: “Katarsis-XTRA”! Uzman psikolog Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programında, ünlü konuklar Gökhan Çınar’ın koltuğuna oturuyor ve kendi yaşam öykülerini, başlarından geçenleri, çektikleri zorlukları anlatıyorlar.

Mehtap Yılmaz

Terapi tadında geçen programda daha da dikkat çeken bir format daha var, bu da Katarsis-XTRA, bu formatta toplumdan ötekileştirilmiş ve dışlanan ya da farklı bir hayat hikayesine sahip insanların hayatı inceleniyor. Bu şekilde belki de önyargılı olduğumuz kişilerin, yaşadıklarını ve hayata karşı duruşlarını öğrenerek, onlara duyduğumuz önyargıyı azaltabiliyoruz.

Zorlu Hayat Öyküleri!

Katarsis-XTRA’nın en dikkat çeken konukları ise genellikle de en çok önyargı ile bakılan kişiler oluyor genelde. Örneğin, Transseksüelliği ve estetikleriyle oldukça gündem olay Beren Güney.

Genelevlerde hayat kadınlığı yapmak zorunda olan Ayşe Tükrükçü.

Bir jigolo olan Deniz Taha’nın hayat öyküsü.

Bir dönem pavyonlarda şarkıcılık yapan eski Popstar yarışmasıcı Mehtap Yılmaz ve daha bir çok isim!

Şu ana kadar oldukça fazla konuk alan Katarsis-XTRA’ya Exxen’e neler katabilecek merakla bekliyoruz ama Acun Ilıcalı, Exxen’i hayata geçirmek için Youtube Türkiye’yi bitirmeye kalkışmaz umarım!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz