Acun Exxen İçin Son Kozunu da Oynadı! Hadise 3 Erkek Rapçinin Arasında: O Ses Rap’ten İlk Tanıtım Geldi

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Acun Exxen İçin Son Kozunu da Oynadı! Hadise 3 Erkek Rapçinin Arasında: O Ses Rap’ten İlk Tanıtım Geldi

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen, iddialı projeleri izleyiciyle buluşturmaya tam gaz devam ediyor. Exxen’in yeni yarışma programı O Ses Rap’ten ilk tanıtım geldi. Uzun süredir planlanan O Ses Rap sonunda cuma günü izleyiciyle buluşuyor

o ses rap-exxen-acun ılıcalı-hadise

Acun Ilıcalı imzalı olan O Ses Türkiye yarışması uzun yıllar TV8 ekranında yayınlandı. Ancak geride bıraktığımız yıl programın yeni bölümü ekranlara pandemi nedeniyle gelememişti.

o ses rap-exxen

Yepyeni dijital platform Exxen’de ise bambaşka bir yarışma konsepti ile karşılaşacaksınız. O Ses Türkiye Rap yarışması bomba gibi geliyor Türkiye’nin dijital platformu Exxen’de yayınlanacak olan ve uzun zamandır merakla beklenen O Ses Türkiye Rap’in tanıtımı yayınlandı!

Koltuklar Bu Kez “Rap” İçin Dönüyor! 

Geçtiğimiz aylarda yayın hayatına başlayan Exxen’i şimdilerde bambaşka bir heyecan sardı. Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de bu cuma rap fırtınaları esecek.

İlk tanıtımı gelen O Ses Rap daha şimdiden büyük bir merak uyandırdı. Rap müzikseverleri heyecanlandıran bu yarışmanın tanıtımı sosyal medyaya adeta bomba gibi düştü.

Eypio, Murda, Mero ve Hadise Jüri Koltuğunda

Bu yıl Rap formatında yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap’in jüri koltuğunda oturan isimler de hepimizi heyecanlandırdı. Rap müziğin efsane isimleri Eypio, Murda ve Mero’nun olduğu jüri kadrosunda O Ses Türkiye’den tanıdığımız hip hop müziğin kraliçesi Hadise de var.

o ses rap-exxen

Bu cuma izleyiciyle buluşacak O Ses Rap için geri sayım başladı. Birbirinden başarılı rap performansları izleyeceğimiz program da aynı zamanda  yarışmacıların rap müziğe nasıl başladıklarına dair hikayeleri de dinleme fırsatına sahip olacağız. Rap müziğin doruk noktalarına ulaşacağımız bu program için cuma gününü iple çekiyoruz.

Benzer Haberler

Barancan 17 Mart 2021

Bence tv8 çıkmalı

Hasan kaplan 18 Mart 2021

Amq rapçi diye gidip mero yu çağırmış siniz murda yı çağırmış siniz
Hadi eypio yu geçdimde mero ne lan kaç senelik rapçi mero dediğiniz adam

Yorum Yaz