Acun Ilıcalı – Ayça Çağla Altunkaya – Şeyma Subaşı Üçlüsünde Neler Oluyor: Çağla’dan “Gülmeli” Tweet!

Aleyna

Haberler

5 Ocak 2021

Acun Ilıcalı – Ayça Çağla Altunkaya – Şeyma Subaşı Üçlüsünde Neler Oluyor: Çağla’dan “Gülmeli” Tweet!

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya arasında sular durulmak bilmiyor. Önce Acun Ilıcalı’dan sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programından fotoğraf geldi, ardından röportaj sırasında ilk defa ismini geçirip mutlu olduğunu dile getirdi, ardından ertesi gün Şeyma Subaşı “No Nazar” diyerek yeni sevgilisiyle fotoğraf paylaştı sosyal medya karıştı. Son olarak da aynı gün Acun Ilıcalı’nın sevgilisini Ayça Çağla Altunkaya’dan göndermeli bir tweet geldi! Anlatırken ben yoruldum, adım adım gidelim…

Acun Ilıcalı’nın Exxen Sonrası Röportajı!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde dijital platformu Exxen’i, yayın hayatına başladı. Teknik arızalar ve eleştiriler sosyal medyada çığ gibi büyüse de; 3 günde 500 bin kişinin üye olduğunu açıkladı Acun Ilıcalı ve aynı hafta içinde Hürriyet gazetesine röportaj vererek; iş hayatı, aile hayatı, kendisi ve aşk hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Röportajın en dikkat çeken noktası ise sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan bahsettiği kısım oldu! Acun Ilıcalının: “Mutlu bir ilişkim var, besinimi Çağla’dan alıyorum” açıklaması gündemi oldukça meşgul etti! Şeyma Subaşı’ndan sonra ilk defa bir ilişkisi olduğunu kabul eden Acun Ilıcalı’ya Şeyma Subaşı biraz içerlemiş olacak ki; ertesi gün sevgilisini cümle aleme duyurdu!

Şeyma Subaşı’dan Atak: “No Nazar!”

İtalyan eski sevgilisi Guido’dan sonra yalnızlığı tercih eden Şeyma Subaşı, yalnızlığını bozduğunu gün Instagram’dan cümle aleme duyurdu!

İddialara göre Mısırlı bir işadamıyla 2 aydır birliktelik yaşayan Şeyma Subaşı, dün Instagram hesabından hem gönderi olarak fotoğraf paylaştı hem de sevgilisiyle beraber dans ettiği bir videoyu “Ony for you – Sadece senin için” açıklamasıyla paylaştı!

Ayrıca “Benim şefim senin şefinden daha iyi!” notunu yazdığı bir yemek fotoğrafını da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi:

Şeyma Subaşı story

Ayça Çağla Altunkaya’dan Göndermeli Tweet!

Bütün bu olaylara sessiz kalan Ayça Çağla Altunkaya’dan, Şeyma Subaşı paylaşımlarının ardından gülen emoji ve şeytan emojisi tweeti geldi! Attığı tweet kısa zamanda ortaya çıkınca, Ayça Çağla Altunkaya Twitter hesabını gizledi!

Ayça Çağla Altunkaya
Benzer Haberler

Burcu 5 Ocak 2021

Kısa zamanda hiçbir vasfı olmayan insanları en iyi sanatçıların yıllarca emek verip çıktıkları yere getiriyoruz. Lafın sadece şeyma hanım için geçerli değil kerimcanlar danlalar vs. Sonra da oturup eleştiriyoruz. İzlemeyin, takip etmeyin hatta engelleyin bakın nasıl bir anda bitip gidecekler ama o bilinç halkımızda yok

Yorum Yaz