Lerzan Mutlu’nun Programına Konuk Olan Yıldız Tilbe’den Yeni Açıklamalar: “Seks Hayvani Bir Şeydir!”

Aleyna

Haberler

5 Ocak 2021

Lerzan Mutlu’nun Programına Konuk Olan Yıldız Tilbe’den Yeni Açıklamalar: “Seks Hayvani Bir Şeydir!”

Türk müziğinin sevilen seslerinden olan Yıldız Tilbe, dün ünlü magazin kanalı Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’nun sunduğu “Lerzan ile Çok Mutlu” programına konuk oldu. Yıldız Tilbe sadece sesiyle değil bestelediği şarkılarla da bizlerin hayatlarına dokunuyor. Hatta, Yıldız Tilbe’nin herkesin bildiği bir sözü vardır: “Ben ne şarkılar yırttım attım gençler intihar etmesin diye!”

Böyle derin ve bizlere dokunan şarkılar yapıyor Yıldız Tilbe. Ayrıca Yıldız Tilbe sadece şarkıları ya da şarkıcılığıyla değil her adımıyla gündem olan ünlülerden biri! Özellikle Twitter’ı aktif olarak kullanan sanatçı, attığı tweetlerle bizleri şaşırtıyor. En son, aşı olmayacağını ve devlete güvenmediğini beyan etmişti tweetlerinde. Tabii Yıldız Tilbe’nin bu tweetleri çok konuşuldu sosyal medya kanallarında.

Lerzan Mutlu’nun Programına Katıldı

Geçtiğimiz gün Uçankuş TV’de yayınlanan Lerzan Mutlu’nun programına katılan Yıldız Tilbe, hem yeni şarkısını seslendirdi hem de yine çarpıcı açıklamalarda bulundu: “Bir kadınının genelde kendi düşüncesiyle seçtiği erkek doğru olmuyor, en güzeli görücü usulü!” diyen Yıldız Tilbe’nin bu açıklaması da sosyal medyadan oldukça eleştiri alacak!

Ailesiyle İlgili Flaş Açıklamalar!

Yıldız Tilbe’nin ilk şaşırtıcı itirafı bu değildi. Lerzan Mutlu’nun programında ailesini ve özellikle babasını anlatan Yıldız Tilbe, babasının arkadaşları için meshebini değiştirdiğini açıkladı. Meğerse Yıldız Tilbe, küçük yaşlarda düğünlerde şarkı söylemeye başlamış ama babası buna izin vermemiş. Ancak Yıldız Tilbe’nin müzik aşkının önüne geçmeyi başaramamış, iyiki de başaramamış!

Yıldız Tilbe’nin bir diğer dikkat çeken açıklaması da “Ben hiçbir şeyi doya doya yapmadım. Şarkı söylemek hariç!” oluyor.

“Aşk Ondan Vazgeçebilme Gücüdür!”

Aşk filozofu olan Yıldız Tilbe: “Aşk bence, o mutlu olsun diye ondan vazgeçebilme gücüdür aynı zamanda ama kimse öyle değilki şimdi bir insana bakıyorsun. Bir bakışıyorsun kendini senin sahibin sanıyor. Bir geziyorsun kendini senin tanrın sanıyor. Bir kere onunla birlikte oluyorsun seni tamamen ona aitsin sanıyor. Seksin adını aşk koydular, seks yapınca aşık olduklarını sanıyorlar. Halbuki seks hayvani bir şeydir. Sevgi ise rahmani bir şey” açıklamasıyla herkesi derin düşüncelere sevk ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz