Cem Yılmaz’dan Kinayeli Paylaşımlar! Önce “İşsizsin” Yorumuna Sinirlendi, Sonra Gökhan Özoğuz’a Yorum Yaptı

Aleyna

Haberler

5 Ocak 2021

Cem Yılmaz’dan Kinayeli Paylaşımlar! Önce “İşsizsin” Yorumuna Sinirlendi, Sonra Gökhan Özoğuz’a Yorum Yaptı

Cem Yılmaz, son zamanlarda Twitter’da attığı tweetlerle gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde SMA’lı çocuklar için başlatılan yardım kampanyaları hakkında Bakan Fahrettin Koca’ya cevap vermişti. Bugün de Gökhan Özoğuz’un “su tüketimi” ile ilgili attığı tweetine kinayeli bir yorum yaptı. Bu hali de “işsizlik” olarak nitelendirildi.

Yine Siz Haklısınız!

Biliyorsunuz, son dönemlerde SMA’lı çocuklara olan farkındalık bir hayli arttı. Ünlülerden gelen kampanyalar ve bu kampanyalara halkın destek vermesiyle hasta çocuklara ve ailelerine el uzatılmaya başlandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan bu kampanyalarla ilgili bir yorum gelmişti. Koca, bu kampanyaları “kirli oyun” olarak nitelendiriyordu.

Cem Yılmaz da SMA’lı çocuklara yapılan kampanyalara destek sunan isimlerden biri. Dolayısıyla ondan bu yoruma cevap gecikmedi! Cem Yılmaz, “Tamam yine siz haklısınız. Bir daha yapmam.” yorumunda bulunmuştu.

“İşsizlikten kudurdu.” Yorumuna Tepki Gösterdi!

Cem Yılmaz’ın bu şekilde Twitter’dan derdini anlatması, yardım kampanyalarına destek olması bazı takipçiler tarafından “işsizlik” olarak görüldü. Cem Yılmaz da Twitter’ı bu kadar aktif kullanırken bu yoruma cevap vermeden durmadı! Bununla ilgili attığı tweet ise şöyle:

Sözlerine “İşsizlikten kudurdu yazmış biri.” cümlesiyle başladı, “TV’ye 25 senedir iş yapmıyorum.” ile son verdi! Biraz kızmış belli ki!

Athena Gökhan’a Kinayeli Yorum!

Cem Yılmaz geçenlerde yine kendisi ile ilgili yapılan bir yoruma tweetle cevap vermişti.

Bu yorumun ardından birkaç gün sonra Gökhan Özoğuz, son dönemlerin sorunu olan “suyun bitmesi” konusuna farkındalık oluşturmak adına bir tweet attı.

Cem Yılmaz da yine durmadı ve Göhan’ın bu twwetini retweet yaptı. Onun yorumu ise şöyleydi:

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, “Gökhan iş arama kendine, müziğini yap kardeşim…” sözleriyle adeta kendisine “işsizsin” yorumunda bulunanlara cevap verdi! Bu tweete ise 1,2K yorum geldi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz