Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i Bir Arada Gören Murat Dalkılıç Acun Ilıcalı Dahil Herkesi Takipten Çıkarttı!

Aleyna

Haberler

5 Ocak 2021

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i Bir Arada Gören Murat Dalkılıç Acun Ilıcalı Dahil Herkesi Takipten Çıkarttı!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, geçtiğimiz aylarda Hande Erçel ile 3 yıllık ilişkilerine son vermiş ve dostça ayrıldıklarını dile getirmişti. Aylardır ayrılmalarına rağmen birbirlerini takipten çıkartmayan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel arasına kara kedi değil Kerem Bürsin girdi!

Melis Sezen’le İsmi Anılıyordu!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’ın ismi, Sadakatsiz dizisinin Derin’i Melis Sezen ile anılıyordu. Sadakatsiz dizisiyle popülerliğini arttıran ve ismini duyuran Melis Sezen, bu iddiaları Instagram hesabında yaptığı bir açıklama ile reddetti: “Herkese selam, bugün çıkar haberler asılsızdır. Hayatımda kimse yok sevgiler.” diyerek Murat Dalkılıç ile ilişkisinin olmadığını bütün takipçilerine duyurdu.

Bu açıklamayı gören Murat Dalkılıç, biraz da vakur bir tavırla açıklama yapma gereği duydu: “Benim de yok, sevgiler” yazmakla yetinen Murat Dalkılıç, birkaç gün sonra Melis Sezen’in Instagram gönderilerini beğenmeye devam etti. Ancak iddiaların bir yenisi gelmeden olay şimdilik kapanmış gibi duruyor.

Murat Dalkılıç Herkesi Takipten Çıktı!

“Sen Çal Kapımı” isimli dizide başrol oynayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında aşk söylentilerinin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde boy gösteren Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i gören Murat Dalkılıç bundan hiç hoşnut olmamış olacak ki; Acun Ilıcalı’yı takipten çıkarttı. Ancak hızını alamayan Murat Dalkılıç, Hande Erçel ve Kerem Bürsin’le ortak arkadaş olduğu kim varsa onları da Instagram’dan takip etmeyi bıraktı.

Murat Dalkılıç’ın bu hamlesinin ardından Hande Erçel’de 3 yıl ilişki yaşadığı ve “dostça ayrıldık” dediği Murat Dalkılıç’ı Instagram’dan takip etmeyi bıraktı! Aylardır birbirlerini takip eden eski aşıkların arasına kara kedi değil ama Kerem Bürsin girdi resmen!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz