Yılın En Çok Konuşulan İsmi Hadise Yeni Şarkısı İçin Gün Sayıyor: Hadise’nin “Olsun” Heyecanı!

Aleyna

Haberler

5 Ocak 2021

Yılın En Çok Konuşulan İsmi Hadise Yeni Şarkısı İçin Gün Sayıyor: Hadise’nin “Olsun” Heyecanı!

Sık sık gündem olan Hadise, en son yılbaşında aldığı ücret ve Kaan Yıldırım ile tekrar barıştıkları haberleriyle konuşulmuştu. Bugün ise yeni şarkısı için gün sayan bir Hadise var karşımızda! Yıldız Tilbe’den aldığı yeni şarkısına klip bile çeken Hadise, klipten kısa bir görüntüyü Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Eurovision’un En Çok İzlenen 5. Videosu Oldu!

Bildiğiniz gibi yıllardır Eurovision şarkı yarışmasına katılmıyoruz. Son olarak 2011 yılında Yüksek Sadakat ile katıldığımız yarışmada, yarı finali bile geçemeyince bir daha ülke olarak katılmama kararı aldık. Ancak 2009 yılında Hadise’nin seslendirdiği “Düm Tek Tek” şarkısı, Eurovision’un resmi Youtube kanalında 2020 yılının en çok izlenin 5. videosu oldu!

2009 yılında dördüncülükle tamamladığımız Eurovision şarkı yarışmasından 11 yıl sonra bu şekilde başarılı olmamız hem herkesi şaşırttı hem de sevindirdi. Bu haberi duyan Hadise, Instagram hesabından bir video yayınlayarak: “#DümTekTek, #Eurovision’un resmi Youtube sayfasında 2020 yılının en çok izlenen 5. Videosu oldu! ? Gurur duyuyorum! ❤️” açıklamasını yazdı!

Kaan Yıldırım ile Barıştılar İddiası!

Hadise ve Kaan Yıldırım bir yıla yakındır ilişki yaşıyorlar. Hatta evlenecekleri bile iddia ediliyordu. Ancak, geçtiğimiz haftalarda Hadise’den “İlişkimi bitirdim” açıklaması geldi! Bu açıklamanın ardından ortaya pek çok iddia atıldı. Ancak, Hadise’nin birkaç gün önce “2021” açıklamasıyla Kaan Yıldırım’ın evinin bahçesinden fotoğraf atması kafaları karıştırdı. Son iddialara göre barışan çift, nazardan korktuğu ve çekindiği için sosyal medyayadan beraber fotoğraf paylaşmama kararı almış!

Hadise’den Yeni Şarkı: “Olsun”

Hadise story

Bir süredir yeni şarkı çalışmalarına devam eden Hadise, Instagram hesabından yeni şarkısı “Olsun” klibinden görüntüler paylaştı! Yıldız Tilbe imzası taşıyan şarkıya siyah beyaz klip çekilmesi, “slow” bir şarkı olacağının mesajını mı veriyor acaba? Yıldız Tilbe’nin kalemiyle, Hadise’nin güçlü sesinin buluştuğu bu şarkıyı merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz