Programda Yaptığı Yoga Hareketleriyle Şok Etmişti! Çağla Şıkel’in Oğlu Kuzey de Annesinin İzinden Gitti

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Programda Yaptığı Yoga Hareketleriyle Şok Etmişti! Çağla Şıkel’in Oğlu Kuzey de Annesinin İzinden Gitti

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şıkel, dünkü programında yer çekimsiz yoga yaparak izleyicilerini şok etmişti. Anlaşılan o ki, programı çocukları da izlemiş!

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şıkel, neye elini atsa başarılı oluyor. Oyunculukta, mankenlikte, sunuculukta ve YouTube’da büyük başarılara imza attı. Ama o aslında bir balerin! 10 yaşından beri bale eğitimi alan Çağla Şıkel, üniversite eğitimini de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamladı. Yani, modellikteki ve spordaki başarısını da büyük ölçüde baleye borçlu!

Ama Çağla Şıkel’in bu özelliklerini bilmeden dünkü programını izlediyseniz, küçük bir şok geçirmiş olabilirsiniz! Çünkü ünlü sunucu, dünkü programında yer çekimsiz yoga yapmayı denedi.

Superman Girişi!

Çağla Şıkel, hafta içi her gün FOX’ta “Çağla ile Yeni Bir Gün” programını sunuyor. Dünkü programında Hamak Yogası Uzman Eğitmeni Mine Melek’i ağırlayan ünlü sunucu, tavandan sarkıtılan iplerle yer çekimsiz yoga yaptı!

Çağla Şıkel

Çağla Şıkel, eğitmenin direktifleri doğrultusunda hiç şikayet etmeden en zor hareketleri bile yaptı. Gücü ve esnekliği izleyenleri şok etti. Eee, balerin olmak kolay mı?

“Superman girişi” gibi havalı bir hareketi bile yapan Çağla Şıkel, daha sonra spora ve çocuklarıyla gezmeye gitti. Biraz enerji fazlası var herhalde!

Çağla Şıkel

Ama çocuklarıyla birlikte gittiği parkta Çağla Şıkel’i büyük bir sürpriz bekliyordu.

Salıncak Yogası

Çağla Şıkel ve oğlu Kuzey

Anlaşılan o ki, Kuzey annesi Çağla Şıkel’in programının en sıkı takipçilerinden biri olmuş. Çünkü annesinin programda yaptığı yer çekimsiz yoga hareketlerini parkta uzun uzun denedi!

Çağla Şıkel, oğlunun hareketlerini -doğal olarak- kendisine çok benzetti ve bu spora yeni bir isim verdi, salıncak yogası! Bize de Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’un çılgın oğlu Kuzey’e salıncak yogası kariyerinde başarılar dilemek düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz