Çiçeği Burnunda Anne Meryem Uzerli’nin Instagram Filteleriyle İmtihanı Sosyal Medya Kullanıcılarını Çok Güldürdü!

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Çiçeği Burnunda Anne Meryem Uzerli’nin Instagram Filteleriyle İmtihanı Sosyal Medya Kullanıcılarını Çok Güldürdü!

Güzel oyuncu Meryem Uzerli’den yeni Instagram paylaşımları gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ikinci kızı Lily’i kucağına alan Meryem Uzerli, kızıyla beraber pek çok fotoğraf paylaştı. Hatta kızlarıyla birlikte profesyonel fotoğraf çekimi bile yaptı. Ancak Lily Koi’nin yüzünü henüz göremedik!

Meryem Uzerli

Ülkemizde “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle tanınan Meryem Uzerli, hangi rolü oynarsa oynasın gözümüzde ve kalbimizde her zaman Hürrem Sultan olarak kalacak! Muhteşem Yüzyıl’da fırtınalar estiren güzel oyuncu; dizinin son sezonunda ilk kızı Lara’ya hamile kalınca apar topar diziden ayrılarak memleketi Almanya’ya gitmişti.

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli’nin Yeni Hayatı!

Fakat Meryem Uzerli’nin diziden ayrılışı “Tükenmişlik Sendromu” olarak lanse edildi. Güzel oyuncu o dönem Can Ateş’le aşk yaşıyordu. Ancak Meryem Uzerli hamile kalınca; Can Ateş bebeği istemedi ve güzel oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrılıp; Almanya yolcusu oldu.

Meryem Uzerli

Tabii bu olayların üzerinden uzuun zaman geçti; Lara doğdu, Meryem Uzerli Türkiye’de farklı projelerde yer aldı. Ancak hiçbiri Muhteşem Yüzyıl’ın yerini tutamadı ve kısa sürede hepsi unutuldu gitti. Güzel oyuncu da Almanya’ya dönerek; kendine yeni bir hayat kurdu.

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli’nin Eğlenceli Anları!

Meryem Uzerli’nin bu yeni hayatına ise minik bir bebek dahil oldu! Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyuran güzel oyuncu, hamilelik fotoğraflarıyla ortalığı kasıp kavurdu. Aynı şekilde Lily’nin doğum fotoğrafları da sosyal medyada çok konuşuldu.

Meryem Uzerli

Ancak Meryem Uzerli, bugünlerde kızı Lily’nin yüzünü gizleme ihtiyacı duyuyor. Bu sebeple minik bebeğin yüzünü henüz göremedik. Fakat Meryem Uzerli’den bugün oldukça eğlenceli paylaşımlar geldi. Lily’i kucağında uyutmaya çalışan güzel oyuncu; Instagram’ın yüz filtreleriyle şekilden şekile girdi!

blank

Meryem Uzerli’nin bu paylaşımları, sosyal medya takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

blank

Instagram’da paylaştığı bu fotoğraflardan sonra kızını bebek arabasıyla gezdirmeye çıkaran Meryem Uzerli, kızının yüzüne emoji koymayı ihmal etmedi.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz