Acun Ilıcalı Bir Türlü Survivor’dan Kopamadı: Aşk Yaşadıkları İddia Edilen İki İsimle Bir Araya Geldi !

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2021

Acun Ilıcalı Bir Türlü Survivor’dan Kopamadı: Aşk Yaşadıkları İddia Edilen İki İsimle Bir Araya Geldi !

Acun Ilıcalı’nın efsane programı Survivor geçtiğimiz hafta ekranlara veda etti. 2021 yarışmasının kazananı ise İsmail Balaban oldu.

Şampiyon İsmail Oldu!

Issız bir adada kıyasıya mücadelelerin verildiği ve bu arada da türlü oyunlarla elemelerin yapıldığı Survivor, bu yıl bomba gibi bölümlerle ekranlara geldi. Herkesin nefesini tutup izlediği yarışmanın finalinde Poyraz ve İsmail yarıştı. Kupayı kazanan ise İsmail oldu.

Yarışma bitti Dedikodular Başladı

Survivor bitti ancak dedikoduları bitmedi. Yarışmaya damga vuran İsmail Balaban ve nişanlısının olaylı ilişkisi, yarışma bitiminde ayrılıkla sonuçlandı. Bunun üzerine İsmail Balaban’ın adı, yarışma boyunca kendisine abi diyen Aleyna Kalaycıoğlu ile anılmaya başlandı.

Adı aşk dedikodularına karışanlar sadece İsmail Balaban ve Aleyna Kalaycıoğlu değildi. Batuhan Karacakaya ve Aleyna Çalışkan’ın da aşk yaşadığı iddia edildi. Bu dörtlü geçtiğimiz günlerde Çeşme’de tatil yaparken görüntülendi. Okan Kurt’un Dj olarak sahne aldığı mekanda Demet Akalın ile birlikte eğlencenin dibine vuran survivor yarışmacıları, o anları sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Acun İçin Survivor Bitmedi!

blank

Bu paylaşımlarda da Aleyna K.- İsmail ve Batuhan- Aleyna Ç. yakınlığı dikkat çekti. Bu gün Aleyna Çalışkan ve Acun Ilıcalı’nın yaptığı paylaşımlar, Batuhan, Aleyna ve Acun üçlüsünün, Acun’un teknesi ile yunanistan açıklarında gezintiye çıktığını gösterdi. Görünen o ki Survivor sona erse de Acun için henüz bitmedi!

Ayrıca bu görüntüler Batuhan ve Aleyna çalışkan arasındaki aşk dedikodularını da güçlendirdi. Batuhan Karacakaya ise yaptığı paylaşımlarla, adının sürekli birileri ile anılmasından rahatsızlık duyduğunu söyleyerek iddiaları yalanladı. Sürekli Aleyna ile adının çıkmasını konseyde tekrar tekrar adının yazılmasına benzeten Karacakaya, söylenenlerin doğru olmadığına dair mesajı üstü kapalı bir şekilde verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz