Neredeyse Parmağı Gidecekti! Farah Zeynep Abdullah’ın Kendisini Yaralayan Köpekleriyle Derdi Bitmiyor

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Neredeyse Parmağı Gidecekti! Farah Zeynep Abdullah’ın Kendisini Yaralayan Köpekleriyle Derdi Bitmiyor

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, kavga eden köpeklerini ayırmaya çalışınca başına gelmeyen kalmadı! Neredeyse parmağını kaybetme noktasına gelen ünlü oyuncu, iyileşme sürecinde köpeklerinden uzaklaşsa da onları paylaşmadan edemedi.

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah, son dönemdeki neredeyse tüm kaliteli filmlerin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyordu. Ne var ki, dizilerden yana yüzü bir türlü gülemedi. Rating konusundaki kötü şansını geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan dizilerinden “Masumlar Apartmanı” sayesinde kırdı. Psikoloji temalı dizinin en “normal” karakteri olan İnci’ye hayat veren Farah Zeynep Abdullah, oyunculuğu ve güzelliğiyle yine parlamayı başardı. Sosyal medyadaki aktifliği ve başına buyruk halleriyle de hayran kitlesini giderek büyüttü. Ama ne olduysa oldu, diziden ayrılmaya karar verdi!

Daha önce “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” ile “Kurt Seyit ve Şura” dizilerini yarıda bırakan ünlü oyuncunun devamsızlık karnesine bir de “Masumlar Apartmanı” eklenmiş oldu. Bu durum, dizinin hayranlarının günlerce isyan etmesine neden oldu. Hal böyle olunca, Farah Zeynep Abdullah da “güvenilmez” bir oyuncu olarak görülmeye başladı, hem de hiç anlayıp dinlemeden! Üstelik, bu tatsızlık yetmezmiş gibi bir de köpekleri yüzünden hastanelik oldu.

Köpek Kavgası Pahalıya Patladı

Tam bir hayvan dostu olan Farah Zeynep Abdullah, evinde de dünyalar tatlısı köpekleriyle birlikte yaşıyor. Ancak iki hafta kadar önce Eylül ve Boldi isimli köpeklerinin kavgasını ayırmaya çalışırken olanlar oldu! Köpeklerini ayırmaya çalışırken serçe parmağı kırılan ve baş parmağının tırnağı çıkan Farah Zeynep Abdullah, hemen hastaneye koştu. Neredeyse parmağı kopan ünlü oyuncu, durumunu “Kopuyormuş baş parmağım. Tırnak sallanıyordu. Avucumda tutarak gittim hastaneye, şoke oldum. Serçe de yarılmış, kırılmış. İnanamıyorum hala” sözleriyle anlattı.

Farah Zeynep Abdullah story

Bir buçuk saatlik bir ameliyatla parmağı yerine dikilen Farah Zeynep Abdullah, iyileşme sürecinde de köpeklerine yeterince iyi bakamayacağı için bir süreliğine onları otele yolladı. Çünkü durumu hala kritik! Eylül ve Boldi’nin oteldeki mutlu hallerini paylaşan ünlü oyuncu, “Beni sakatlamalarının sizin oraya gelerek kendilerine bir tatil yaratmak için planlı olduğundan şüpheliyim” diyerek takipçilerini çok güldürdü.

Farah Zeynep Abdullah story

Bu olaydan sonra köpeklerden korkmaya başladığını söyleyen takipçilerine ise, “Kimseye durduk yerde zarar vermez hayvanlar, istemeden oldu tabii ki” diyerek cesaret verdi. Biz de Farah Zeynep Abdullah’a acil şifalar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz