Toplanın Gıybet Var! Hande Erçel Hakkında Kerem Bürsin’in Bile Bilmediği Bu Gerçeği Duyunca Şok Olacaksınız

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2021

Toplanın Gıybet Var! Hande Erçel Hakkında Kerem Bürsin’in Bile Bilmediği Bu Gerçeği Duyunca Şok Olacaksınız

Hande Erçel Kerem Büsin aşkı bu yıla damgasını vuran aşk oldu. Ancak Hande Erçel’in, sevgilisinin bile bilmediği bir yönü ortaya çıktı!

Hande Kerem Çifti Baştan Beri Çok Beğeniliyordu

Sen çal kapımı dizisinde başrolleri paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizinin başından beri birbirlerine çok yakıştırılıyorlardı. Setten yaptıkları paylaşımlar çok beğenilen ikilinin birlikte paylaştıkları her fotoğrafa hayranları tarafından “Çok yakışıyorsunuz” yorumları yapılıyordu.

blank

Çekimler dışında da birlikte bolca vakit geçiren Hande Erçel ve Kerem Bürsin, kameralara her yakalanışlarında “Aşk var mı?” sorusunda sadece arkadaşız cevabını vermekle yetiniyor, “Öyle bir şey olursa duyarsınız” notunu eklemeyi de ihmal etmiyorlardı.

Aşk Maldivler’de Başladı

blank

Dizinin çekimlerine ara verilir verilmez Hande Erçel ve Kerem Bürsin birlikte Maldivler’e kaçtı. Sessiz sedasız giden çiftin sosyal medya hesaplarında tek tek paylaştıkları fotoğraflar, takipçilerinin aklına “Acaba birlikteler mi?” sorusunu getirdi. Otelde kalan müşterilerden birinin Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i birlikte görüntülemesinin ardından ikilinin aşkına kesin gözüyle bakılmaya başlandı. Ancak uzunca bir süre çiftten birlikte paylaşımlar gelmedi.

blank

Ardından Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel de eşi ve kızı ile birlikte soluğu Maldivler’de aldı. Kerem Bürsin’in, Hande Erçel’in yeğeni Mavi ile verdiği pozlar aşk iddialarını daha da kuvvetlendirdi. Sonunda ikili Maldivler dönüşünde hava alanında el ele görüntülendi. O andan sonra da aşklarını dolu dizgin yaşamaya başladılar.

Kerem Bürsin’in Bile Bilmediği Gerçek Ortaya Çıktı

blank

Ancak geçtiğimiz günlerde Hande Erçel hakkında öyle bir gerçek ortaya çıktı ki, bunu Kerem Bürsin bile bilmiyordu. Annesini kanser sebebiyle kaybeden Hande Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği’nin iyi niyet elçisiymiş! Güzel oyuncu annesinin kaybından duyduğu üzüntüyü, diğer kanser hastaları adına bir farkındalık yaratarak aşmaya çalışıyormuş.

blank

Geçen hafta menajerlik ofisinden çıkarken görüntülenen Hande Erçel, kendisi için çok önemli bir projeye imza attığını söylemiş ancak detayları vermemişti. Daha sonra izlediğimize göre güzel oyuncu Kansersiz Yaşam Derneği’nin sosyal sorumluluk filminde kanser hastalarına çağrıda bulundu.

Güzel oyuncu kanserle boğuşan kişilere destek vermek ve herkesi kan ve kök hücre bağışı konusunda bilinçlendirmek için bu projede yer aldığını ve bundan mutluluk duyduğunu söyledi. Oyunculuğu kadar duyarlılığıyla da kalplerimizi fetheden Hande Erçel’i gönülden tebrik ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz