Demet Akalın Hezimeti Hazmedemiyor! Hadise’yi Geçmek İçin Ne Yapsa Nafile: Zirveden İnmiyor!

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2021

Demet Akalın Hezimeti Hazmedemiyor! Hadise’yi Geçmek İçin Ne Yapsa Nafile: Zirveden İnmiyor!

Demet Akalın ve Hadise rekabeti tüm hızıyla sürüyor. 3 gün arayla yeni şarkılarını çıkaran iki ünlü şarkıcının izlenme sayıları arasındaki fark gittikçe artıyor.

Demet Akalın’ın Hit Şarkısı Bi Daha Bi Daha

Geçtiğimiz haftalarda Demet Akalın, Sinan Akçıl’ın kendisi için yeni bir hit parça hazırladığı haberini vermişti. Şarkı sözlerine bayılan Akalın, bir süre küs kaldığı Sinan Akçıl’ı yerlere göklere sığdıramamıştı. Daha önceleri Ersay Üner ile çalışan Akalın’ın bu hamlesinin sebebi bilinmezken, Sinan Akçıl ile yaptığı iş birliğinin sonuçları merakla beklenmeye başlamıştı.

blank

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın finalinin ardından klip çekimleri için Amerika yollarına düşen Akalın, tatil başlamadan hem şarkısını hem klibini hazırladı ve yaza damga vuracağı düşüncesiyle her yıl olduğu gibi Çeşme’nin yolunu tuttu.

Hadise’nin Bombası Hay Hay

blank

Hadise ise Kaan Yıldırım ile ayrılık haberini vermesinin ardından, bir ayrılık hikayesinden bahseden Hay Hay adlı şarkısını dinleyicilerin beğenisine sundu. Söz ve müziği Ersay Üner’e ait olan şarkının izlenme sayısı ilk günden 1 milyonun üzerine çıktı.

Savaşın Galibi Hadise!

blank

Hal böyle olunca iki isim arasındaki rekabet gittikçe kuvvetlendi. Demet Akalın her gün şarkısını tanıtmak için onlarca story atsa da pek işe yaramadı. Halbuki Demet Akalın, şarkısının tanıtımına katkı sağlayacağını umarak Okan Kurt’tan kendisini takip etmeyi bırakmasını bile istemişti!

blank

Demet Akalın için ne yanlış gitti bilmiyoruz, ancak bugün Hadise’nin gurur duyarak yayınladığı verilere göre bu yazın hit şarkısı Hadise’nin Hay Hay’ı oldu. Youtube’da en çok izlenen ilk 10 şarkı arasında Hay Hay 1. sıraya yerleşirken Demet Akalın’ın Bi Daha Bi Daha’sı listenin sonuncusu oldu.

blank

Anlaşılan Ersay Üner ile çalışmayı bırakmak Demet Akalın’a yaramadı. Bakalım ünlü şarkıcı Hadise’yi geride bırakmak için yeni bir hit hazırlayacak mı? Yoksa kaderine razı olup yenilgiyi kabullenecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz