Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı! “O Ses Türkiye Rap” Jüri Üyeleri Açıklandı

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı! “O Ses Türkiye Rap” Jüri Üyeleri Açıklandı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Exxen için hazırlanan “O Ses Türkiye Rap” yarışmasının jüri üyelerini açıkladı. Jüride rapçilerin yanında Hadise’nin de olması dikkat çekti.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın aylardır hazırlandığı yeni dijital platformu Exxen, 1 Ocak’ta yayına başladı. İçerikleri ve teknik yetersizlikleri nedeniyle eleştirilere maruz kalan Exxen, kısa sürede sorunların bir kısmını çözdü. İlk 3 günde de 500 binin üzerine abone kazandı!

O Ses Türkiye jüri

Acun Ilıcalı’nın Exxen için hazırladığı sürprizler bitmiyor. Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’in marka işlerinden biri olan “O Ses Türkiye” yarışması pandemi nedeniyle bu sene ara verdi. Ama ekranlara yılbaşı özel yayınıyla dönen “O Ses Türkiye” reytingleri yine alt üst etti! Özlenen programla ilgili yaşanan diğer gelişme herkesi şaşırttı.

Artık Rap Yarışması!

O Ses Türkiye Rap

Bir ay önce TV8’in resmi hesaplarından yayınlanan bir duyuru herkesi hayrete düşürdü. “O Ses Türkiye Rap” yarışması için seçmeler başlamıştı! Pandemi nedeniyle sadece videoyla başvurulan yarışmanın ne zaman ve nerede yayınlanacağı büyük merak konusuydu.

Jüri Üyeleri Belli Oldu!

Acun Ilıcalı, resmi hesabından bir duyuru yaparak bombayı patlattı. “O Ses Türkiye Rap” yarışması Exxen’de yayınlanacak. Hem de Hadise, Eypio, Mero ve Murda’dan oluşan bir jüriyle!

O Ses Türkiye Rap

Acun Ilıcalı’nın jüri seçimi takdire değer! Tecrübeli rapçi Eypio, genç neslin sevilen ismi Mero ve 2020’de Ezhel’le beraber yaptığı işlerle sık sık gündeme gelen başarılı rapçi Murda!

Hadise

Söz konusu rap olduğu için sosyal medyada Hadise seçimi soru işareti uyandırmış gibi görünüyor. Hadise yerine bir kadın rapçinin olmasının daha iyi olacağını söyleyenler var. Ama Hadise, bu formata uyacak -belki Murat Boz dışında- tek “O Ses Türkiye” jüri üyesi. Belli ki, orijinal yarışmayı hatırlatacak bir ismin de jüride olması tercih edilmiş. Bakalım merak uyandıran program ne zaman başlayacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz