Şeyma Subaşı’nın Storysinde “Milyonluk” Detay: Saatinin Fiyatını Duyunca Şok Geçirebilirsiniz!

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Şeyma Subaşı’nın Storysinde “Milyonluk” Detay: Saatinin Fiyatını Duyunca Şok Geçirebilirsiniz!

Şeyma Subaşı bu haftayı gündemde en çok ismi geçenlerden biri olarak kapatıyor, Mısırlı milyarder sevgilisi ile olan aşkı, Instagram’da paylaştığı üstsüz fotoğraf, takipçisine verdiği cevap…

Bütün bunlar zaten başlı başına büyük bir olayken, Şeyma Subaşı’nın bugün sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile Instagram’ da paylaştığı storysinde oldukça pahalı bir detay takipçilerinin gözünden kaçmadı! Sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin yüzünü telefonla kapatan Şeyma Subaşı’nın kolunda 3 milyon TL değerinde bir saat vardı!

Şeyma’nın Yeni Sevgilisi!

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra İtalyan DJ sevgilisi Guido ile uzun bir süre beraberlik yaşayan Şeyma Subaşı, uzak mesafe sebebiyle, Guido ile ilişkisine son vermişti. Uzun süredir kimseyle ilişki yaşamayan Şeyma Subaşı, yalnızlığını Mohammed Al Saloussi ile bozdu! Tabii bu aşkın itirafı, Acun Ilıcalı’nın Ayça Çağla Altunkaya ile çok mutlu olduğunu söylemesinden sonra gelmesi akıllarda soru işaretlerine neden oldu.

Şeyma Subaşı’nın Milyonluk Saati Dikkatlerden Kaçmadı!

Şeyma Subaşı ve Sevgilisi

Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile verdiği pozda kolunda olan saat Patek Philippe markasına ait ve değeri tam 3 milyon TL! Beyaz altın olan saati, Şeyma Subaşı’na hediye eden isim ise sevgilisi Mohammed Al Saloussi olduğunu düşünülüyor. Mısırda ünlü bir yatırımcı olan Mohammed Al Saloussi, dünyanın en zengin milyarderinden biri olarak tanınıyor. Şeyma Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı’dan daha varlıklı olan Mohammed Al Saloussi, sevgilisi Şeyma Subaşı için kesenin ağzını bir hayli açmış gibi duruyor!

Şeyma Subaşı'nın Saati

Patek Philippe markasının aynı modelde birkaç saati bulunuyor. 500 bin TL’den 3 milyon TL’ye kadar değişen saatlerden, Şeyma Subaşı’da olan hangisi bilemiyoruz ama en düşük fiyatlısı bile olmuş olsa; Şeyma kolunda bir araba ya da ev parası taşıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz