Sadakatsiz’in Mert’i Eren Vurdem Lisanslı Bir Boksör! İşte Ünlü Oyuncu Hakkında Bilmedikleriniz…

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Sadakatsiz’in Mert’i Eren Vurdem Lisanslı Bir Boksör! İşte Ünlü Oyuncu Hakkında Bilmedikleriniz…

Ünlü oyuncu Eren Vurdem, “Sadakatsiz” dizisinde canlandırdığı Mert karakteriyle gündemden düşmüyor. Ama hakkında bilinen çok az şey var!

Ünlü oyuncu Eren Vurdem, peş peşe oynadığı başarılı diziler “İnadına Aşk” ve “Söz” sayesinde izleyicilerin hafızalarına kazınan bir yüzdü. Bu sezonun flaş işlerinden “Sadakatsiz”de canlandırdığı Mert karakteri sayesinde de popülerliğinin zirvesine çıktı. Mert karakteri eşine olan tutumu ve ihanetleri sebebiyle dizinin adının hakkını veriyor! Eren Vurdem de özellikle sosyal medyada sürekli gündemde kalıyor.

Eren Vurdem

Ama ünlü oyuncu hakkında bilinen çok az şey var. Hayranları için Eren Vurdem’in bilinmeyenlerini derledik.

Aslında Kafkas Göçmeni!

Eren Vurdem

Eren Vurdem, babasının görevi nedeniyle Konya’da doğmuş ama aslında bir Kafkas göçmeni. “İnadına Aşk” dizisinde bir Trabzonluyu şivesi ve tavrıyla o kadar iyi oynadı ki herkes onu Karadenizli zannediyor. Hatta yolda “Karadenizli değilsen nasıl bu kadar iyi şive yapabildin” diye yakasına yapışanlar oluyormuş!

Aldığı En İlginç Tepki!

Eren Vurdem

Eren Vurdem’in hayranlarından aldığı en ilginç tepki de yine Karadeniz’le ilgili. Ünlü oyuncu bir gün yolda yürürken 7-8 tane siyah araba onu takip etmeye başlamış. “Sicilya’dan çıkan bir mafya örgütü benim peşimden geliyor gibiydi” diyor! Araçlar etrafını çevirince ünlü oyuncu çok korkmuş ve “Öldürecekler beni herhalde” diye düşünmüş.

Meğer araçlardakiler ünlü oyuncunun hayranıymış ve fotoğraf çektirmek istiyormuş! Fotoğraf faslı bittikten sonra araçtakilerden biri oyuncunun yanına gelmiş ve “Karadeniz’in neresindensin” diye sormuş. Ünlü oyuncunun Karadenizli olmadığına ikna olmamış ve küfretmiş!

En Çok Oynamak İstediği Rol!

Eren Vurdem

Eren Vurdem’in favori dizilerinden biri “Sons of Anarchy”. Telefonunun ekran resmi bile bir dönem bu diziye aitmiş. En çok oynamak istediği rol de bu dizideki Jax Teller karakteri!

Lisanslı Bir Boksör!

Eren Vurdem

Eren Vurdem aynı zamanda lisanslı bir boksör. Ayrıca Wing-Chun ve Krav Maga biliyor. Okçuluk ve atıcılıkla da ilgilenen Vurdem, oyunculuk yaparken de bunların yararını görmüş.

Müzikle de İlgileniyor!

Eren Vurdem

Eren Vurdem, müzikle de yakından ilgileniyor. “Söz” dizisi için “İmkansız” şarkısını besteledi ve yazdı. YouTube’da da katkı sunduğu çok sayıda şarkı bulabilirsiniz!

Özel Hayat Konusunda Gizemli!

Eren Vurdem

Eren Vurdem, özel hayatı konusunda oldukça gizli davranmaya özen gösteriyor. Ama aşk hayatında canlandırdığı karakterlerin hiçbirine benzemediğini söylüyor. Zaten kimse “Sadakatsiz”deki Mert’e benzemek istemez! Ünlü oyuncu, sinirli biri olmadığını ve karşısındakini dinlemeye özen gösterdiğini söylüyor. Ayrıca “Kendi arızalarımı çözmeden başkalarına laf söylemem” diyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz