Acun Ilıcalı Bunu Görürse Masumiyet’in Yıldızı Serkay Tütüncü’ye Hiç Rahat Vermeyebilir! Pişman Olacak mı?

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Acun Ilıcalı Bunu Görürse Masumiyet’in Yıldızı Serkay Tütüncü’ye Hiç Rahat Vermeyebilir! Pişman Olacak mı?

Yakın zamanda final yaparak ekranlara veda eden Masumiyet dizisinin İlker’i Serkay Tütüncü’den yeni story paylaşımı geldi. Ama bu paylaşım Serkay’ın hayatına bambaşka bir yön çizebilir. Eğer Acun Ilıcalı bu paylaşımı görecek olursa muhtemelen artık Serkay Tütüncü de orada olacak!

Aman Acun Görmesin

Masumiyet dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Serkay Tütüncü bugün Instagram hesabından paylaştığı bir story ile bahçesinde keyifli keyifli topla oyun oynuyor, çeşitli hareketler yapıyor. Takipçilerinin de oldukça sempatik buldukları paylaşımlarla binlerce beğeni alan Serkay Tütüncü’ye Acun’dan teklif gelmesi ise an meselesidir herhalde. Neden mi? Çünkü Acun futboldan anlayan ve topa hakimiyet sağlayan tüm ünlüleri teker teker toplayıp halı saha maçlarına ekliyor da ondan.

Acun’un Meşhur Halı Sahası

ACUN ILICALI OĞUZHAN KOÇ

Acun’u yakından takip edenler ve Acun hayranları bilirler. Acun tam bir futbol hayranı. Öyle ki, TV 8’i satın alır almaz yaptığı ilk iş ne olmuş dersiniz? Binanın otoparkını halı saha yapmak. Hatta Acun bununla da kalmamış iyi top oynayan, futboldan anlayan bütün eski TV8 ve Survivor ekibini kendi düzenlediği halı saha maçlarına çağırıyor. Örneğin Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Murat Boz ve Eser Yenenler bu isimlerden bazıları. Bakalım Instagram’da göstermiş olduğu performansla Serkay Tütüncü de bu isimlerin arasına katılabilecek mi?

Sıradan Bir Halı Saha Maçı Değil

ACUN ILICALI SERGEN YALÇIN

Acun’un bu isimlerle gerçekleştirdiği halı saha maçlar ise gerçek anlamda sıradan ve öyle keyfine bir araya gelinen arkadaş buluşmalarından ibaret değil. Öyle ki, bundan birkaç hafta önce Acun’un düzenlediği halı saha maçına bilin bakalım kim geldi? Beşiktaş’ın kupa hocası Sergen Yalçın. Gösterdiği performansla kendi futbolculuk dönemini de hatırlamış olan Sergen Yalçın adeta sahada şov yaptı ve maçı kendi sosyal medyasından da paylaştı. Bu nedenle eğer Serkay Tütüncü de gruba dahil olursa sıkı idmanlar ve sıkı maçlar yakışıklı oyuncuyu bekliyor demektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz