Alişan ve Buse Varol’un Oğlunun Şifaya mı İhtiyacı Var? Buse Varol’un Paylaşımı Herkesi Endişelendirdi!

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Alişan ve Buse Varol’un Oğlunun Şifaya mı İhtiyacı Var? Buse Varol’un Paylaşımı Herkesi Endişelendirdi!

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol, Instagram hesabında hamaratlığını konuşturmaya devam ediyor. Her fırsatta birbirinden güzel yemekler ve tatlılar hazırlayan güzel oyuncu; bugün küçük oğlu Burak için kendi elleriyle tavuk çorbası yaptı. Anlaşılan tatil küçük Burak’a yaramadı ve hasta oldu!

Tatil Keyfi!

Instagram’ın en sevilen ailelerinin başında Alişan ve Buse Varol geliyor. Samimiyetleri, şeffaflıkları ve iki sevimli küçük çocuklarıyla herkesin kalbine taht kurmayı başaran Tektaş ailesi; bu aralar dinlenip enerji topluyor. Bildiğiniz gibi Alişan, uzun yıllardır hem televizyon ekranlarında sunuculuk yapıyor hem de turnelere çıkarak farklı farklı şehirlerde konserler veriyor ya da sahnelere çıkıyor. Bir sezonu bile boş geçmeyen Alişan, tam bir işkolik!

blank

Kendisine gelen her teklifi değerlendirmeye çalışan Alişan, ünlüler dünyasının en çalışkan ünlülerinden biri. Hem televizyon programı yapmak hem de şehir şehir gezerek sahne almak her yiğidin harcı değil! Tabii Koronavirüs pandemisi nedeniyle son bir buçuk senedir sahne alamayan Alişan, ortisi Demet Akalın’la birlikte Star TV’de sabah programı yapmaya başlamıştı.

blank

Tektaş’lara Tatil Yaramadı!

10 ay boyunca oldukça eğlenceli bir sabah programının ardından, hem reytinglerin istikrarsızlığı hem de Demet Akalın’ın sahnelere dönecek olması nedeniyle “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” sona erdi. Programın bitişinde yeni yeni kavgalar türemiş olsa da; o günler geride kaldı! Yaz ayında eşi Buse Varol’la sete girmeye hazırlanan Alişan, ailecek güzel bir tatilin ardından İstanbul’a döndü.

blank

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol ise ayağının tozuyla mutfağa girdi bile! Sık sık takipçileriyle yaptığı yemekleri paylaşan güzel oyuncu, bu sefer oğlu Burak için çorba yaptı! Anlaşılan Antalya tatili küçük Burak’a pek yaramamış ve hasta olmuş. Oğlu için tavuk çorbası yapan Buse Varol, geçmiş zamanlarda da ailesine yemek yapmayı çok sevdiğini dile getirmekten geri durmamıştı. Evlerinde 3 tane yardımcı olsa da; Buse Varol, yemeği kimseye bırakmıyormuş! Ancak Buse Varol’u son paylaşımı takipçilerini oldukça telaşlandırdı. Oğluna çorba yapan güzel oyuncu; “Burkime şifa olsun” notuyla o anları paylaşınca akıllara Burak’ın hasta olup olmadığı geldi! Umarız Burak’ın bir sağlık sorunu yoktur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz