Güldür Güldür Show’un Şefi Ali Sunal’ın Eşini İlk Defa Göreceksiniz! Magazinden Uzak Yaşanan Mükemmel Aşkın Detayları

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Güldür Güldür Show’un Şefi Ali Sunal’ın Eşini İlk Defa Göreceksiniz! Magazinden Uzak Yaşanan Mükemmel Aşkın Detayları

Güldür Güldür Show’da Şef koltuğunda oturan Ali Sunal, babası Kemal Sunal’ın izinden yürüyerek oyuncu oldu. Her fırsatta babasını yad ederek mesleğini yerine getiren Sunal, 2018 yılında Nazlı Kurbanzade ile dünyaevine girdi. Evliliklerini magazinden uzak yaşayan çiftin aşklarının detayları işte böyle belgelendi!

İlk Evliliği 8 Ay Sürdü

Babası Kemal Sunal ile birlikte rol aldığı Propaganda isimli film ve sonrasında oynadığı En Son Babalar Duyar adlı dizi ile ünlenen Ali Sunal, sonrasında Yusuf Yusuf, Hayat Öpücüğü ve daha bir çok projede yer aldı. 2010 yılında Yaprak Dökümü’nün 5. sezonuna Serhat karakteri ile katılan Sunal, burada tanıştığı Gökçe Bahadır ile 2011 yılının Temmuz ayında evlendi. Ancak bu evlilik uzun sürmedi. Çift 8 ay sonra medeni bir şekilde yollarını ayırdı.

Aşka Uzun Süre Karşı Koyamadı

blank

Bu evlilikten sonra bir süre yalnız kalmayı tercih ederek işine yoğunlaşan Ali Sunal, çok başarılı projelere imza attı. Ancak ne olursa olsun, en az babası kadar duygusal olan oyuncu aşktan uzun süre kaçamadı. ÇABA derneğinin projelerinde çalıştıkları dönemde tanışan Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade bir süre sonra birbirlerine aşık oldu.

3 Ayda Nişan Ve Düğün

blank

Çift bir süre aşkları hakkında konuşmaktan çekinse de 15 Aralık 2017 tarihinde nişanlandı ve bu zamandan sonra ilişkilerini ulu orta yaşamasalar da söylemekten de kaçınmadılar. 3 ay kadar nişanlı kalan Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade 23 Mart 2018 tarihinde Beşiktaş Swissotel’de düzenlenen bir törenle dünyaevine girdi.

blank

Üç Kişilik Bir Aile Oldular

blank

Fenerbahçe’de güzel bir evde yaşayan Ali – Nazlı Sunal çifti, 7 Ağustos 2019 tarihinde kızları Narin’i kucaklarına aldı. Artık üç kişilik mutlu bir aile olan Sunal’lar, en çok da torununu göremeyen babaları Kemal Sunal’a hasret kaldı. Nazlı Sunal sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğrafta Kemal Sunal’ın baş köşedeki fotoğrafını ve kızı Narin’i yan yana getirdi.

blank

İkinci Bebek Geliyor

Geçtiğimiz Şubat ayında paylaştığı bir fotoğrafla 2. bebeği beklediklerini söyleyen Ali Sunal ve Nazlı Sunal, yeni bebek heyecanıyla günlerini geçiriyor. Arkadaşlarının açtığı yeni restorana “Hayırlı olsun” dileklerini iletmek için giden çiftin pozları görenlerin kalbini ısıtıyor.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz