Bu Sefer Sınırları Zorladı! Defne Samyeli’nin Bikinili Pozu Ortalığı Yaktı Geçti… Hiç Bu Kadar Abartmamıştı…

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Bu Sefer Sınırları Zorladı! Defne Samyeli’nin Bikinili Pozu Ortalığı Yaktı Geçti… Hiç Bu Kadar Abartmamıştı…

Yaz geldi ve ünlü isimler tatil pozlarıyla sosyal medyada rüzgar gibi esmeye başladı. İşte bu isimlerden birisi de sık sık güzelliğiyle dikkatleri çeken Defne Samyeli. Tabii ki güzelliğinin yanı sıra çok yönlü kişiliği ile de tanınan ünlü isim bu kez de mayosu ile verdiği pozla adeta genç kızlara taş çıkarttı. İşte Defne Samyeli ve efsane pozu!

Lansman İçin Antalya’ya Gitmişken

Kendisini tanımlamak istesek birçok şey sayabileceğimiz Defne Samyeli’ni esas olarak spiker, sunucu, oyuncu ve köşe yazarı olarak tanımlayabiliriz.

blank

Son olarak da Türkiye’nin dört bir yanında gelen bayilerin yer aldığı Koza’nın Liderleri 2021 Lansmanı’nın sunuculuğunu üstlenen Defne Samyeli bu Lansman için Antalya’ya gitti. Tabii ki Antalya’ya kadar gitmişken de hem iş hem de cennet Antalya’nın denizi, kumu ve güneşinden yararlanmayı ihmal etmedi.

Samyeli’nin Lansman Yorumu: “Motive Oldum”

DEFNE SAMYELİ

Lansmanın güzel sunucusu Defne Samyeli organizasyonu çok beğendiğini ifade etmek için “Motive oldum” şeklinde konuştu. Ayrıca organizasyonda yeni insanlar tanıdığını ve bu durumun kendisine ilham verdiğini söyleyen başarılı sunucu “Çok mutlu ve motive oldum. Bizim iyi iş yapanlara ve güzel haberlere çok ihtiyacımız var. Çünkü içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde özellikle ekonomik olarak moralimiz çok bozuldu.” dedi. Ve pandemi sonrasında böyle bir vesileyle de olsa Antalya’ya giden Defne Samyeli işin ardından doğruca kendisini sıcak kumlara ve Akdeniz’in harika sularına bıraktı.

Plajda ve denizde mayosuyla verdiği cesur pozlarla hayranlarını bir kez daha kendisine hayran bırakmayı başardı. Samyeli’nin mayolu paylaşımına dakikalar içerisinde çok sayıda beğeni geldi. Bu yıl 49 yaşına giren ünlü sunucu Defne Samyeli’nin verdiği bu pozlarla ve fiziğiyle 49 yaşında olduğuna inanmak gerçekten çok zor. Ve öyle görünüyor ki Defne Samyeli bu özelliğiyle daha çok konuşulacak isimlerden birisi olmaya aday.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz