Şüphelerin Odağındaki İsim Belli Oldu! İşler Her An Karışabilir: Ada Masalı 2. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Şüphelerin Odağındaki İsim Belli Oldu! İşler Her An Karışabilir: Ada Masalı 2. Bölüm Fragmanı

Merakla beklenen dizi Ada Masalı, dün akşam Star Tv ekranlarında dizi piyasasına bomba gibi bir giriş yaptı. Oyuncuların minink bir gala tadında izlediği ilk bölüm sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

Ada Masalı’nın Konusu Nedir?

Başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un paylaştığı Ada Masalı, Tokyo’da çok istediği pozisyona atanabilmek için patronunun şartını yerine getirmek zorunda kalan ve bu sırada beklenmedik bir aşka düşen Haziran’ı, ve huysuz bir adamken aşkın etkisi ile adeta sevgi yumağına dönüşen Poyraz’ı konu alıyor. İlk bölümü ile fırtınalar estiren Ada Masalı’nın ikinci bölümü merakla bekleniyor.

İlk Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Tokyo’daki pozisyon ile ilgili patronu ile konuşan Haziran hiç beklemediği bir cevap aldı. Patronu Haziran’ın bu isteğini yerine getirmek için bir şart koştu. Şartı Haziran’ın Kırlangıç Adası’na giderek, arsasını satmak istemeyen huysuz Poyraz’ı ikna etmesiydi. Haziran istemeyerek de olsa yola koyuldu.

blank

Biraz uğraştıktan sonra huysuz bir ihtiyar olduğunu düşündüğü adalıyı, kendisine ait zeytin yağı fabrikasında buldu. Ancak karşılaştığı huysuz kişi ihtiyar değil, dünya yakışıklısı genç bir adam olan Poyraz’dı.

blank

Haziran’ın görevi, Poyraz’ın açığını bularak arsasını satmak için onu mecbur bırakmaktı. Nitekim istediği bilgiye de ulaştı. Ancak vapuru kaçırıp gece adada kalınca kendini Poyraz ile dans ederken bulan Haziran, çok geçmeden patronunun kendisini yanlış yönlendirdiğini farketti.

blank

İstemeden Poyraz’a zarar verdiği için üzülen Haziran, yaptığı hatayı telafi edebilmek için ona süpriz bir teklifle gitti. Bir sırrı olduğunu duyan kuzeni Nehir’i ikna etmek için söylediği “Poyraz’a aşık oldum” yalanını kanıtlamak zorunda kalan Haziran, Poyraz’ı öptü.

2. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Haziran, Poyrazı öpmesi ile ilgili kendini sorgulamaya başlıyor. İç sesi ile baş edemediği noktada ise Poyraz ile yüzleşmeyi seçiyor. Bu sırada fabrikada çalışanlardan biri Poyraz’ı zor duruma düşüren hamleyi kimin yaptığını açıklıyor. Haziran’ın sırrı ortaya çıkıyor. Bakalım Haziran bu durumdan sıyrılabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz