Acun Ilıcalı Dev Transferi Açıkladı! Dominik’in Büyük Transferi Diye Duyurdu! Kimse Beklemiyordu…

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

Acun Ilıcalı Dev Transferi Açıkladı! Dominik’in Büyük Transferi Diye Duyurdu! Kimse Beklemiyordu…

Acun Ilıcalı Dominik’e yeni transfer olan kişiyi açıkladı. O kişinin kim olduğunu öğrenenler ise büyük bir şok yaşadı. Bakın Survivor yolcusu olan ünlü isim kimmiş.

acun ılıcalı-gülseren budayıcıoğlu

Medyanın en büyük isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı her programıyla gündemde. Fear Factor, Var mısın Yok musun, Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye gibi programlar ile televizyon tarihine adını altın harflerle yazdıran ünlü isim, şimdilerde Survivor programıyla fırtınalar estiriyor. Issız bir adada şampiyonluk için yaşam mücadelesi veren iki takımı izlediğimiz Survivor, Acun Ilıcalı’nın sunumuyla reyting rekorları kırıyor.

Dominik’in Yeni Transferi Gülseren Budayıcıoğlu

Ünlüler Takımı olarak İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Hayrettin, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Barış Özbek, İlayda Şeker, Sergen, Bahar ile Gönüllüler Takımı olarak ise Uğurtan Dora, Emin Günenç, Hanzade Durmuş Ofluoğlu, Yunus Emre Karacak, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir, Ayşe Yüksel, Reşat Hacıahmetoğlu, Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam, Baran, Duygu ile yola çıkan Survivor 2021 yavaş yavaş sona yaklaşırken Acun Ilıcalı sürpriz bir transfer haberi duyurdu.

acun ılıcalı-gülseren budayıcıoğlu

İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir, Camdaki Kız, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı gibi en sevilen dizilerin ilham aldığı kitapların yazarı ünlü psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’u Dominik yolcusu. Instagram’dan yaptığı paylaşımla bu büyük haberi duyuran Acun Ilıcalı herkesi bu haberle herkesi çok şaşırttı. Ünlü psikiyatristin Survivor’da ne yapacağı ise büyük bir merak konusu haline geldi.

Gerçekte Aile Daha Abartılıydı

acun ılıcalı-gülseren budayıcıoğlu

Doktor hasta gizliliğini ihlal ettiği iddia edilen Gülseren Budayıcıoğlu, Posta Gazetesi’ne hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Kitapların kurgusunun dizide değiştiğini dile getiren ünlü isim “Hastalarımın hayatını ifşa edecek halim yok! Bu mümkün değil, mesleğime ihanet etmiyorum. Ben hikayenin sadece özünü alır, onu başka dünyalarda yaşatırım. Zaten kahramanların; isim, aile, şehir, meslek, her şeyi kitaplarımda değişir. Yani o kişiye ait, onun tanınabilecek hiçbir özelliğini oraya koymam” diye açıklama yapmıştı. Masumlar Apartmanı’nda olan ailenin gerçekte çok daha abartılı olduğunu söyleyen Budayıcıoğlu, ” O kadarını insanlar kaldıramaz diye ben kitapta da olabildiği kadar azalttım” demişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz