Yıllar Sonra Yine Bir Arada: Kıvanç Tatlıtuğ ve Selçuk Yöntem 11 Sene Sonra Sürpriz Bir Projeyle Dönüyor!

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

Yıllar Sonra Yine Bir Arada: Kıvanç Tatlıtuğ ve Selçuk Yöntem 11 Sene Sonra Sürpriz Bir Projeyle Dönüyor!

Bundan yıllaar yıllaaar önce Aşkı Memnu dizisinde amca-yeğeni canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ve Selçuk Yöntem, tam 11 yıl sonra Netflix’te yeni bir diziyle geri dönüyor! Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde olduğu “Bir Denizaltı Hikayesi” isimli yapımın oyuncu kadrosuna usta oyuncu Selçuk Yöntem de dahil oldu!

Aşkı Memnu’nun Etkisi Hala Devam Ediyor!

Kanal D’nin meşhur Aşkı Memnu dizisini bilmeyen yoktur. Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı isimli romanından uyarlanan dizi hem oyuncu kadrosu hem de hikayesiyle yayınlandığı dönemin en sevilen yapımlarından biriydi. Yayınlandığı günlerde reyting rekorları kıran Aşkı Memnu da; Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre, Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem başrol karakter olarak karşımıza çıkıyordu.

blank

Hatta o dönemler “Yalı” dizileri oldukça meşhurdu! Zaten ülkemizde dönem dönem bazı diziler ve konseptler meşhur olduktan sonra birkaç sene popüler olan yapımların klonlarını seyrediyoruz resmen. Şimdilerde Gülseren Budayıcıoğlu romanlarının uyarlaması dram yüklü diziler nasıl reyting sıralamasını domine ediyorsa; 2000’li yıllarda da “Yalı”, “Zenginlik” ve “Entrika” gibi konu başlıkları oldukça popülerdi!

blank

11 Sene Sonra Yine Sette Buluştular!

Ancak Aşkı Memnu’nun yeri bir başka! Yayınlandığı gün milyonlarca kişi nefesini tutup bu diziyi izliyordu. Dizide amca-yeğeni canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ve Sinan Yöntem yıllar sonra yeni projede buluşmaya hazırlanıyor. Son olarak Aşkı Memnu dizisinde kamera karşısına geçen ikili; ortaya atılan iddiaya göre Netflix’in yeni projelerinden “Bir Denizaltı Hikayesi”nde birlikte rol alacakmış.

blank

Geçtiğimiz aylardan beri Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin başrolleri paylaştığı “Bir Denizaltı Hikayesi” dizisi Netflix’in en güvendiği yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Çekimleri devam eden diziye ise sürpriz bir isim dahil oldu; Selçuk Yöntem! Dizi kadrosuna dahil olan usta oyuncu 11 sene önce yeğenini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ile yeniden bir araya gelecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz