Aşk İnsana Her Şeyi Yaptırıyor: Haldun Demirhisar Genç Aşkı Serenay Sarıkaya İçin Bıçak Altına Yatmaya Hazırlanıyor!

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

Aşk İnsana Her Şeyi Yaptırıyor: Haldun Demirhisar Genç Aşkı Serenay Sarıkaya İçin Bıçak Altına Yatmaya Hazırlanıyor!

Sosyal medyada gezinen bir iddiaya göre; Serenay Sarıkaya’nın yeni aşkı Haldun Demirhisar sevgilisi için bıçak altına yatmaya hazırlanıyormuş. Ünlü mimar mide küçültme ameliyatı olup kilo vermek istiyormuş!

İfşaların Ardı Arkası Kesilmiyor!

Ramazan Bayramı magazin dünyası açısından da oldukça bereketli geçti! Birbiri ardına çıkan ifşalar, skandallar ve fotoğraflar birkaç gündür hepimizi meşgul etmeye yetiyor. İlk olarak yıllardır birlikte oldukları söylenen Sibel Can ve Emir Sarıgül seneler sonra tekne tatili yaparken görüntülenince kıyamet koptu. Senelerdir her fırsatta birlikte olmadıklarını ifade eden Sibel Can ve Emir Sarıgül’ün basına sızan bu fotoğrafları; Emir Sarıgül’ün eski sevgilisi Buket Aydın’ı çok sinirlendirdi. Ünlü spiker Instagram hesabından eski sevgilisi Emir Sarıgül’e laf çarpmaktan da geri durmadı.

blank

Sibel Can – Emir Sarıgül çiftinin ifşasını yeni yeni sindiriyorduk ki; bir de Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar’ın geçtiğimiz aylarda yalanlanan ilişkisi ayyuka çıktı! Serenay Sarıkaya’nın 1 aydır Haldun Demirhisar’ın Göcek’teki çiftlik evinde kaldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Cem Yılmaz’la ilişkisinin ardından yalnızlığı tercih eden güzel oyuncu; aşk orucunu Haldun Demirhisar ile bozdu!

blank

Genç Sevgili Uğruna!

Geçtiğimiz aylarda Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar’ın birlikte olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ancak güzel oyuncudan jet hızıyla bir yalanlama geldi; “Hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslupla yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsedilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum.”

blank

Fakat bu açıklamadan birkaç hafta sonra Göcek’te baş başa görüntülenen Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar’ın bu görüntüleri sosyal medyada “aşk ilanı” olarak kabul edildi. Hatta şimdilerde sosyal medyada gezinen yeni bir iddiaya göre Haldun Demirhisar genç sevgilisi için bıçak altına yatmaya hazırlanıyormuş! Fazla kilolarından rahatsız olan Haldun Demirhisar; Serenay Sarıkaya uğruna mide küçültme ameliyatı olup kilo vermek istiyormuş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz