Bayram Tatilini Ertelemediler: Alişan ve Buse Varol Tam Kapanmaya Daha Fazla Dayanamadı Soluğu Batum’da Aldı!

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

Bayram Tatilini Ertelemediler: Alişan ve Buse Varol Tam Kapanmaya Daha Fazla Dayanamadı Soluğu Batum’da Aldı!

Buse Varol ve Alişan çifti Instagram’da paylaşım yapmaya devam ederken; Ramazan Bayramı için soluğu Batum’da aldı! 17 günlük tam kapanma sonrasında bunalan çiftimiz; hem kısa bir tatil yapmak hem de para kazanmak için Batum’a doğru yol aldı. 1 seneden uzun süredir sahne alamayan ünlü şarkıcı Alişan; Batum’da çok özlediği sahneye sonunda kavuştu, darısı isyankar ortisi Demet Akalın’a!

Şarkıcılıktan Sunuculuğa!

Uzun yıllardır ekranlarda olan Alişan hem sabah programlarının hem de sahnelerin vazgeçilmez isimlerinden biri haline geldi. İlk olarak türkücü ve şarkıcı kimliğiyle karşımıza çıkan Alişan, ardından Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı “Ferhat” karakteriyle herkese oyunculuk yeteneğini kanıtladı. Kısa süre içinde oldukça popülerleşen Cennet Mahallesi, şimdilerde bile konuşulmaya devam ediyor.

Cennet Mahallesi

Cennet Mahallesi’nden sonra aynı oyuncu kadrosuyla bir roman yarışması bile yapıldı! Hatta yarışmasının sunucuları da Alişan ve Çağla Şıkel’di. Bu yarışmadan sonra pek çok Cennet Mahallesi oyuncusu unutulup gitse de Alişan ve Çağla Şıkel’in uyumu yapımcıların gözünden kaçmadı ve uzuuun yıllar boyunca iki kanka sabah programlarında karşımıza çıkmaya devam etti.

Buse Varol Alişan

Tektaş’ların Batum Çıkartması!

Bir erkek olarak genellikle kadınların izlediği sabah programlarında kendini sevdirmek oldukça zordur. Ancak Alişan zoru başardı ve kısa sürede sabah programlarının aranan yüzü haline geldi. Çağla Şıkel’le birlikte farklı kanallarda ve farklı konseptlerde programlar sunan Alişan; şu anda da bir dönem küs olduğu Demet Akalın’la birlikte Star TV’de sabah programı sunmaya devam ediyor.

blank

Hatta bayramda tatil yapmayı kafalarına koyan Demet Akalın ve Alişan; birkaç günlük program çekimini aynı gün içinde yaparak bayrama stoklu girdiler! Ancak Alişan ve Buse Varol’un bayram olanları farklıymış. Bizler Tektaş ailesini İstanbul’da sanıyorduk ama meğerse Batum’a gitmişler. Hem kısa bir tatil yapmak hem de sahne almak için Batum’a giden Alişan; bir yıldan uzun süredir sahneye çıkmıyordu. Batum sayesinde sahnelerle buluşan Alişan ve Buse Varol, Batum’da oldukça mutlu gözüküyor!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz