Uraz Kaygılaroğlu Hızlı Çıktı! Berrak Tüzünataç’ı Unutup Doğduğun Ev Kaderindir’in Yıldızı ile Aşk Yaşamaya Başladı

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Uraz Kaygılaroğlu Hızlı Çıktı! Berrak Tüzünataç’ı Unutup Doğduğun Ev Kaderindir’in Yıldızı ile Aşk Yaşamaya Başladı

Sosyal madyanın mülayim çocuğu Uraz Kaygılaroğlu, düşündüğümüzden de hızlı çıktı. Son olarak Sefirin Kızı’nda izlediğimiz Kaygılaroğlu Berrak Tüzünataç’ı çabucak unuttu, hatta yeni bir aşka yelken bile açtı.

Melis İşiten İle Yollarını Ayırdı

Sefirin Kızı dizisinde canladırdığı Gediz karakteri ile bir hayli ilgi gören Uraz Kaygılaroğlu, kendisi gibi oyuncu olan Melis İşiten ile hayatını birleştirmiş, bu evlilikten Ada isminde dünya güzeli bir kızı olmuştu. Sosyal medyanın ideal çiftlerinden olan Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu, yıllar sonra yollarını ayırmaya karar vermiş ve sansasyonlara meydan bırakmadan ayrılmışlardı.

blank

Her fırsatta evliliklerini sonlandırdıklarını ancak dostluklarının baki kaldığını söyleyen çift, kızları Ada için sık sık bir araya gelmeye devam ediyor, hatta o anları sosyal medya hesaplarında bile çekinmeden paylaşıyorlardı. Geçtiğimiz aylarda ise magazin kulisleri Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni aşk haberiyle çalkalandı.

Teselliyi Berrak Tüzünataç’ta Bulmuştu…

blank

Sosyal medyada uzun süre Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç’ın birlikte olduğu haberleri dolaştı. Bu birlikteliği onaylayan çift, magazin muhabirlerine görüntü vermekten de hiç kaçınmadı. Ancak takipçilerin bile hissettiği karakter farklılıkları bu birlikteliğin sonunu getirdi.

blank

Uraz Kaygılaroğlu ne kadar mülayimse, Berrak Tüzünataç da bir o kadar hırçın ve asiydi. Son olarak bir parti çıkışında birlikte görülen ve gerginlikleri anlaşılan çift, bu görüntüden kısa bir süre sonra ayrıldıklarını açıkladı. Uraz Kaygılaroğlu ortak bir kararla yollarını ayırdıklarını söylerken Berrak Tüzünataç konu ile ilgili asla konuşmadı.

Berrak da Unutuldu!

blank

Ancak sakin yapısı ile bildiğimiz Uraz Kaygılaroğlu, Erşan Kuneri’ye yoğunlaştığını düşündüğümüz sırada yeni bir aşk bombası patlattı. Klas Magazin’in haberine göre Doğduğun Ev Kaderindir’İn yıldızı Gülcan Arslan ve Uraz Kaygılaroğlu yeni aşklarını tatille taçlandırdı.

blank

Geçtiğimiz aylarda beş yıldır ilişki yaşadığı Metin Anter’den ayrılan Gülcan Arslan ve Uraz Kaygılaroğlu, aralarında Demet Evgar ve Kaan Yıldırım’ın da bulunduğu bir arkadaş grubu ile tatilde görüntülendi. Özellikle Uraz, Gülcan ve Kaan üçlüsünün bir arada olması, ekibin ayrılık acısını tatilde attığını akıllara getirdi.

blank

İşin aslı öyle midir bilinmez fakat, Uraz Kaygılaroğlu ve Gülcan Arslan birbirlerinin yarasına ilaç olmuş gibi görünüyor. Umuyoruz ki uzun soluklu ve mutlu bir ilişkileri olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz